Čtvrtek, 22. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Vývoj webu

Obsah zdarma: Gadgets/Widgets pro vaše stránkyChcete mít na svých stránkách kvalitní dynamický obsah zdarma? A nechce se vám po něm zdlouhavě pátrat nebo ho dokonce programovat? Pak určitě neopomiňte Google Gadgets. Drobné dynamické doplňky – i větší kousky jsou tu k dispozici zcela bezplatně a v řadě kategorií.

Google gadgets: Gadgety/widgety zdarma pro váš web.
Ten správný gadget (nebo gadgety) si můžete vybrat z řady kategorií: News, Tools, Communication, Fun & Games, Finance, Sports, Lifestyle a Technology. Pokud chcete použít ty nejnovější, pak zamiřte do sekce New Stuff. Všude jsou položky, které mají šanci vás zaujmout, některé anglicky, jiné bez nároků na znalost cizího jazyka.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Je jich tam spousta. A i z anglických názvů (nebo z letmého vyobrazení) snadno poznáte, oč jde: Google Calendar, Amazing Photos of Places, ToDo lists, Daily Horoscopes, Hangman word game, Current Moon Phase gadget, Search YouTube gadget, Currency Converter, Official Wikipedia gadget, Word of the Day, PacMan game, Famous Optical Illusions, hra Bejeweled a další. Jak vidíte: jsou tu zdarma hry, bezplatné kalendáře, horoskopy zdarma nebo třeba fáze měsíce.

Ze zahraničních novinek můžete použít třeba gadgety BBC News Feeds, The Wall Street Journal, Mercury Live Weather, Noticias, Reuters News in Pictures, Depression News, Mental Health News nebo US Top News.

Pokud byste chtěli zajímavé ankety zdarma - a česky, určitě popřemýšlejte o těch, které poskytují weby JaRodic.cz a Slasti.cz. Zde je zdarma aktuální anketa pro váš web od Jarodic.cz, a zde zdarma anketa pro váš web na téma radostí života od Slasti.cz.

A zde je jeden příklad gadgetu - fáze měsíce:Na závěr
Vložení do vašich stránek je snadné: Vyberete si ten svůj gadget/widget, nastavíte barvy a necháte si vygenerovat kód. Ten už pak pouze vložíte do své stránky. A máte hotovo.
(22. 1. 2010 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
To jsou cool věcičky
Doteď jsem používal jiný gadgetky, ale tyhle jsou fakt cool. Určitě zkusím.

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí