Pátek, 02. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Centrum zateplení – aneb Snižujeme nákladyV dnešní době můžeme říci, že stále větší část rodinného rozpočtu patří nákladům na vytápění. Proto stojí za to ušetřit. Jak ale na to? Jeden web vám poradí...

Centrum-zateplení.cz: Informace Jak na zateplení.
Velmi efektivním řešením zejména pro starší rodinné domy, kterých se tato skutečnost týká nejvíce je vnější zateplení obálky budovy, kterým nejen, že uspoříte náklady na stále rostoucí ceny energií, ale také se tím vyřeší problémy tepelných mostů a sníží se namáhání obvodové konstrukce.

Příklady použití
Nejčastěji používanou metodou zateplení v praxi je tzv. kontakní zateplovací systém, jehož součástí je fasádní polystyren, lepící a stěrkové hmota, kotvící hmoždinky, armovací tkanina, penetrační nátěr a tenkovrstvá probarvená fasádní omítka pastovité konzistence. Důležitou součástí této skladby je nezbytně nutné příslušenství, které slouží pro správnou funkčnost detailů především kolem oken a dveří vašeho domu.

Zateplovací systémy za dlouhou dobu používání prochází neustálým vývojem. Před 10 lety často používané tloušťky izolací pro zateplení 5-6 cm nahrazují dnešní progresivní 10-16 cm tloušťky. Fasádní polystyren se dnes pyšní několika typy s odlišnými vlastnostmi, kromě klasického bílého fasádního polystyrenu se můžete setkat s názvy jako šedý polystyren, prodyšný Baumit Open polystyren, Baumit Open reflect nebo Weber clima polystyren.

Mezi další používané izolanty patří fasádní vata, která se dělí na desky s podélnou, či kolmou orientací vlákna. Výběr komponentů pro zateplovací systém je velmi důležitý, proto se před řešením vaší realizace a samotným nákupem materiálu obraťte na odborníky, kteří mají zkušenosti v oboru. Internetový obchod CENTRUM-ZATEPLENÍ.cz nabízí kompletní služby v oblasti zateplení fasád, odborné poradenství a profesionální individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Poskytuje veškeré služby v rámci programu Zelená úsporám (zpracování projektu, výpočet a návrh nového stavu, vyřízení dotace, realizace zakázky). Služby zahrnují také odborné posouzení technického stavu fasády před zateplením, navržení vhodného zateplovacího systému, financování zateplení na splátky, zpracování grafického návrhu fasády a řešení dalších individuálních požadavků zákazníka. V nabídce dále naleznete stavební materiál pro řešení zateplení střech, stropů, podlah a soklové části objektu. Díky velmi dobré spolupráci s předními výrobci materiálů na zateplení WEBER, BAUMIT, CERESIT, VISCO vám prý dokáže poskytnout nabízené zboží za velkoobchodní ceny.

Co byste ještě měli vědět
Zboží zaváží zdarma po celé ČR v závislosti na objednaném množství.
(9. 7. 2010 | chavesak)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí