Pondělí, 28. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Zatahujete doma žaluzie, nebo závěsy?Žaluzie jsou již neodmyslitelnou součástí našich domovů. Všichni určitě máme rádi příjemné teplé sluneční paprsky, ale všeho moc škodí. Kdo se má soustředit na práci, když mu bez ustání praží do očí slunce? Žaluzie řeší přesně tyto problémy. Dovolují nám svobodně si vybrat, kdy po slunci toužíme a kdy raději ne. Více o tomto doplňku najdete na zde představovaném webu.

SUN Professionals: Profesionální služby v oboru stínící a garážové techniky.
Zatrhněte slunku, aby vás budilo - dobrými žaluziemi a vychutnejte si spánek třeba až do odpoledne! Stanovte nyní vlezlému sluníčku hranice pomocí nejrozmanitějších šikovných žaluzií! A jaké to jsou?

• Horizontální žaluzie

• Vertikální žaluzie

• Plisé žaluzie

• Venkovní žaluzie

Objednejte si žaluzie, budete mít horko a světlo pod kontrolou.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Žaluzie – snadný výběr! Mezi žaluziemi si dnes bez problémů vybere i nejnáročnější zákazník. V první řadě si můžete vybrat mezi horizontálními žaluziemi, nebo vertikálními žaluziemi. Horizontální jsou nejvíce používané do klasických domácností. Jejich ceny jsou velice přijatelné a výběr opravdu široký. Můžete si zvolit vlastní barvu žaluzií anebo dokonce i materiál. Například žaluzie z bambusu se mohou stát velice krásným doplňkem vaší domácnosti!

Dřevěné žaluzie bývají samozřejmě ošetřeny proti UV záření a mají tedy i velice dobrou životnost. Na zastínění velkých prostor se pak nejlépe hodí vertikální žaluzie. Můžete si u nich zvolit materiál i šířku jednotlivých lamel a vytvořit si tak žaluzie přesně podle přání. Vertikální žaluzie mají výhodu v menším chytání prachu než žaluzie klasické. Další možností jsou i venkovní žaluzie, které se mohou chlubit lepším zachycováním světla a zároveň i pomáhají udržet lépe teplo v interiéru.

Co byste ještě měli vědět
Díky pevné konstrukci plní i bezpečnostní úlohu, jejich ceny jsou ale vyšší než u klasických žaluzií. Jednoduše je rozhodně z čeho vybírat, ať už hledáte cokoliv! Nové žaluzie si můžete například vybrat nyní na stránkách www.slunce-stin.cz.
(24. 9. 2009 | exjakub)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí