Sobota, 24. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Finance a podnikání

Založení společnosti - start vašeho podnikání



Chcete začít podnikat již zítra a pod novou obchodní firmou s již splaceným základním kapitálem? Neváhejte a čtěte dále. Máme pro vás tip na web, který vás zbaví starostí.

Profispolečnosti: Založení firmy a prodej READY MADE a OFFSHORE společností.
Profispolečnosti.cz s.r.o. je poradenská společnost v oblasti poskytování kompletního poradenského servisu při zakládání obchodních společností (s.r.o. a a.s.), prodeji READY MADE společností (s.r.o. a a.s.) a přidružených služeb.

Jeden příklad za všechny
Pomáhá klientům s nadměrnou byrokracií, se kterou se střetává nutně každý, kdo se pohybuje anebo chce začít pohybovat v oblasti provozování obchodních společností a šetří tím především čas a peníze. Každému klientovi věnuje komplexní odbornou péči, která se odvíjí od jeho individuálních požadavků.

Dlouhodobou vizí firmy je být partnerem klientů, který jim maximálně usnadní zahájení a průběh podnikání a bude tak činit především rychle, s důrazem na individuální požadavky a za cenově výhodných podmínek.

Navíc poskytuje doživotní záruku za bezdlužnost všech převáděných či zakládaných obchodních společností.

Zákazníci, kteří využívají služby tak získávají svůj produkt v dobré kvalitě, komfortně, za příznivou cenu a především ve zrychleném procesu vyřízení byrokratických překážek, který prý zkrátí čekací dobu na novou společnost oproti konkurenci až o 14 dní. Založení firmy a prodej ready made společností tak zřejmě nikdy nebylo snazší.

Nejčastější doprovodnou službou, kterou vyžadují klienti při koupi ready-made společnosti, je poskytnutí sídla firmy. Mít své vlastní sídlo je pro každou obchodní společnost podmínkou sine qua non pro zápis do obchodního rejstříku. I tato služba je k dispozici.

Co byste ještě měli vědět
Profispolečnosti.cz podle svých slov poskytují své služby na profesionálně a za příznivé ceny, neváhejte proto a přečtěte si další informace na jejich webových stránkách.
(10. 3. 2010 | profispolecnosti)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí