Čtvrtek, 26. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Zahradní jezírka pro každéhoJezírka jsou stále oblíbenějším řešením vodní plochy na vlastní zahradě. Voda odjakživa přitahovala pozornost zvířat a lidí a ne jinak tomu platí i pro zahradní jezírka. Zahradní jezírko zhodnotí pozemek a přinese svému majiteli oživení po celý rok. Kde na webu najdete informace?

Zahradní jezírka: Jezírka jsou stále oblíbenějším řešením vodní plochy na vlastní zahradě. Zjistěte o nich více.
Jaro začíná u jezírka brzy a hned po roztátí sněhu a ledu můžeme pozorovat první živočichy, kteří si našli cestu k vodě. Pokud se rozhodneme v jezírku chovat uměle ryby, nesmíme zapomenout na spolehlivé pomocníky jako je kvalitní filtrace a čerpadla.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
V případě, že budeme chtít v létě využít výhod koupacího jezírka, je dobré na to myslet již při stavbě a v ideálním případě vybudovat zvlášť zděnou koupací část a pak okolní mělčí část, kde zasázíme rostlinky. Rostlinky slouží nejen na okrasu, ale odebírají z vody potřebné živiny a tím brání vzniku řas.

Koupací jezírka nejsou na rozdíl od bazénů udržovány čisté pomocí chemie, a proto je zapotřebí dodržovat určité zásady při koupání. Mezi ně patří především osprchování se před každou koupelí, zabráníme tak znečištění jezírka různými kosmetickými přípravky.

Na podzim je zapotřebí zahradní jezírko ochránit před padajícím listím, zredukovat bujně rostoucí rostliny a připravit jezírko a jeho technologii na přezimování. Pokud chováme v jezírku ryby tak v zimě dbáme na to, aby hladina jezírka úplně nezamrzla například pomocí různých plováků. Pokud se tak snad stane, tak do jezírka nevysekáváme díru, mohli bychom přezimující ryby probudit ze zimního spánku a ty by pak nemuseli toto umělé probuzení přežít. Díru do ledu raději vytvoříme pomocí vařící vody.

Na stavbu jezírek se dnes specializují různé firmy, jednou z nich je například firma www.jezirka-brno.cz. Na jejich stránkách můžete vyplnit jednoduchý dotazník a firma vám zdarma zašle orientační nabídku stavby jezírka na klíč.

Na závěr
V případě zájmu pak rádi osobně vysvětlí celou nabídku. Další možností je jezírko vybudovat sami. Potřebné komponenty za příznivé ceny koupíte na www.jezirka-shop.cz
(1. 7. 2010 | chavesak)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí