Pátek, 25. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Elektronika a počítače

Web ySystem.eu - jednoduchost a přehlednost á la JoomlaPražská společnost, která vznikla přejmenováním z YMS Czech Republic na ySystem, tvoří speciální software na zakázku, přičemž se orientuje na síťová odvětví a logistiku. Informace o svých produktech umístila na nový korporátní web www.ysystem.eu, který vystavěla na CMS Joomla.

Web IT společnosti ySystem: Web je postaven na technologii Joomla, navigace je přehledná díky využití jenom dvou barev, logicky uspořádanému menu a velkým tlačítkám hlavní navigace.
Společnost ySystem je renomovaný tvůrce speciálních informačních systémů, řešení pro Fleet Controlling, správu mobilních zdrojů a dalších systémů s přidanou geografickou informací (LBS, GIS). Jsou určeny zejména pro zjišťování polohy a stavu mobilních objektů, jejich vzájemnou interakci v závislosti na prostorové informaci. Určeny jsou také pro inteligentní dopravní systémy, vládní organizace, distribuční a logistické společnosti a podniky veřejných služeb.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Do sekce Produkty umístili tvůrci informace o produktech yTrack pro Fleet Controlling, yMonitor pro GPS monitorování vozidel, yForce pro řízení mobilních pracovníků a yLocator pro sledování pracovníků i v rizikových ATEX zónách. V sekci Řešení mluví obecně o možnostech poskytování služeb a systémů pro jednotlivá průmyslová odvětví a zákazníky. Sekce Kariéra nabízí volná pracovní místa, nejčastěji seniorní JAVA programátory. Sekce Kontakt využíva interaktivitu embedded Google Maps. Sekce Press je zajímavá častí Multimédia, ve které je automatizované vkládání YouTube videí, kterých link stačí v CMS jednoduše vlepit a engine je zobrazuje s celým náhledem v defaultní velikosti (předem definované tvůrcem webu).

Orientace na webu je rychlá díky využití jenom dvou barev (v různých odstínech): červené a šedé, a také díky výrazné liště s navigačními tlačítky hlavního menu. Dizajn je strohý, jednou z jeho nevýhod je potřeba zaplnit celou stránku textem, což zvyšuje nároky na čtenáře.

Na závěr
Jednoduchý dizajn, který však místy graficky ne příliš vhodně renderuje texty a okolní grafiku v různých prohlížečích a různých rozlišeních obrazovky.
(30. 7. 2010 | ysystem)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí