Pátek, 27. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Poznejte redakční systém xSHOPSpolečnost Sova NET spustila v půlce února nový web další služby z vlastního portfolia - redakčního systému pro e-shopy xSHOP. Na adrese www.seoeshop.cz nyní najdete kompletní informace a servis k nabízené službě. Dozvíte se v jakém případě je pro vás xSHOP vhodný, jaké jsou cenové možnosti a jaké moduly by se hodily přímo pro vaše podnikání.

http://www.seoeshop.cz: xSHOP je komplexní řešení pro okamžitý start internetového obchodu.
xSHOP je komplexní řešení pro okamžitý start internetového obchodu. Redakční systém pro e-shopy xSHOP nabízí jednoduchou administraci a řadu funkcí a modulů, díky kterým je možné jej snadno propojit s účetnictvím i dalšími firemními systémy, včetně internetového marketingu a SEO. Podle požadavků a nároků firmy je možné si vybrat ze dvou základních variant xSHOPu: Standard nebo Profi.

Příklady použití
Varianta xSHOP Standard je zřejmě ideální pro obchodníky, kteří s e-shopem teprve začínají, a chtějí jej rozvíjet pomalu bez velkých počátečních investic. xSHOP Profi jen podle dodavatele naopak přizpůsoben profesionálnímu obchodu na internetu, zvládne tisíce položek v katalogu a desítky objednávek denně.

Podrobnosti o nových systémech se pak dozvíte právě na nově spuštěném webu.

Ještě několik poznámek
Sova NET je poradenská a konzultační společnost v oblasti internetového marketingu, web designu, tvorby webových stránek a internetových strategií. Na trhu se pohybuje od roku 2002. Díky vlastnímu vývojovému oddělení nabízí svým klientům technologie určené pro zvýšení efektivity a rozvoj komunikace uvnitř i vně firmy.
(2. 3. 2011 | Cherryann)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí