Pátek, 02. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Vývoj webu

HelpDesk software xDesk má nový webSpolečnost Sova NET - specialista na internetový marketing, spustila v polovině února novou webovou stránku pro firemní komunikační systém xDESK. Na adrese www.xdesk.cz tak na jednom místě najdete informace, aktuality i praktické možnosti aplikace komunikačního systému, který je produktem vlastního vývojového oddělení společnosti.

http://www.xdesk.cz: Systém pro procesní řízení komunikace. A web o tomto systému.
xDESK je systém pro procesní řízení komunikace, umožňuje rychle a přehledně komunikovat se zaměstnanci, zákazníky, nebo v rámci pracovních týmů. xDESK je řešením, když standardní způsoby komunikace jako je telefonování nebo mail už nestačí. Mezi jeho hlavní výhody patří komplexnost, jednoduchost a úspora nákladů na komunikaci.

Příklady použití
xDESK funguje tak, že zadavatel vkládá do systému své požadavky a úkoly, které hned přebírají a plní jejich řešitelé. HelpDesk software umožňuje průběžnou kontrolu plnění úkolů, zasílání upozornění o změnách, nebo přikládání textových dokumentů.

Komunikace prostřednictvím helpdeskového systému je přehledná a strukturovaná v rámci jednoho komunikačního kanálu, veškerá data jsou navíc tříděna, archivována i účinně zabezpečena.

Co byste ještě měli vědět
Sova NET je poradenská a konzultační společnost v oblasti internetového marketingu, web designu, tvorby webových stránek a internetových strategií. Na trhu se pohybuje od roku 2002. Díky vlastnímu vývojovému oddělení nabízí svým klientům technologie určené pro zvýšení efektivity a rozvoj komunikace uvnitř i vně firmy.
(25. 2. 2011 | Cherryann)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí