Úterý, 07. 07. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Elektronika a počítače

Extra-horké novinky o Windows 7 od MicrosoftuUvolnění veřejné betaverze Windows 7 bylo rozhodně velmi důležitým krokem pro všechny, kdo netrpělivě očekávají příchod tohoto nového operačního systému od Microsoftu. Věděli jste, že po tomto kroku vzrostl podíl tohoto systému mezi uživateli z prosincových 0,01 % na lednových 0,10 %? A že se nechystá žádná beta 2, ale že bude následovat rovnou Release Candidate? Pokud se zajímáte o Windows 7, máme tu pro vás výborný zdroj informací...

Windows7News: Novinky o netrpělivě očekávaném novém operačním systému společnosti Microsoft.
Web Windows7News nabízí o Windows 7 spoustu zajímavých informací. Věříme, že i když je tento web v angličtině, díky své přehlednosti a srozumitelnosti bude zajímavý i pro ty z vás, kteří třeba tento jazyk neovládají úplně dokonale. Vždyť jsou tu koneckonců nejen texty, ale také Windows 7 Témata pro Windows XP nebo Windows 7 Témata pro Windows Vista, Windows 7 Tapety, Windows 7 Screenshoty nebo Windows 7 Videa. A nechybí ani Často kladené otázky o Windows 7 (Windows 7 FAQ) nebo benchmarky Windows 7 (dokonce tu je třeba i benchmark hodnotící výkon SSD disků ve Windows 7).

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Na Windows7News najdete opravdu řadu informací o Windows 7. Věděli jste například, že když chcete urychlit jejich start, můžete je nastavit tak, aby automaticky přihlásily zvoleného uživatele? A že zřejmě neexistuje univerzální způsob, jak Windows 7 odinstalovat? Vše prý záleží na tom, jaký konkrétní počítač máte...

Chcete používat Windows 7 efektivněji? Pak zkuste tento tip: Windows 7 zavádějí několik nových klávesových zkratek. Tyto klávesové zkratky ve Windows 7 přitom převážně simulují akce myši při práci s okny. Například: Kombinace tlačítek Windows Nahoru maximalizuje okno, Windows Dolů minimalizuje okna nebo je uvádí do původního stavu, Windows Doleva přemístí okno k levému okraji a tak dále a tak dále.

Na závěr
Na webu Windows7News najdete samozřejmě ještě daleko více informací, než mohlo být zmíněno výše. Takže pokud jste fanoušky Windows 7, nebo jste prostě jen zvědaví, určitě sem zamiřte.
(4. 2. 2009 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí