Pátek, 23. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Elektronika a počítače | Zábava a volný čas

Vše o Windows 7Windows 7 je operační systém, který bude co nevidět na trhu, a to samozřejmě ve finální verzi. Prozatím se nachází ve fázi testování a pro ty z vás co netrpelivě čekají, je k dispozici testovací Windows 7 RC. Windows 7 je nástupce Windows Vista, a tento systém bude prodáván za podobnou cenu.

Vše o Windows 7: Windows 7 si můžete stáhnout na stránkách Windows 7 CZ .info nebo Windows 7 PRO .info.
Windows 7 je systém, který nabízí mnoho vylepšení a především menší nároky na hardware, co oproti předchozí verzi Windows mnozí uvítají s otevřenou náručí. Windows 7 nabízí nekolik užitečných novinek, především intuitivní ovládání a nový panel, kterému se říká Dock. Windows 7 Dock sice není nic nového, ale Microsoft tuto myšlenku dovedl téměř k dokonalosti. Tento Dock umí velice krásně a elegantně seskupovat spuštěné programy, a to tak, že šetří místo, to samozřejmě ocení nejvíce uživatelé notebooků, kteří nemají obrovské rozlišení a místo na rozdávání.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Windows 7 je také možné použít k tabletovému PC, což je počítač s dotykovou obrazovkou. Windows 7 tak otevřel bránu nové technologii, kterou velice dobře podporuje. Dle ohlasů uživatelů Tablet PC funguje Windows 7 na dotykové obrazovce více než dobře.

Nejen toto, ale mnoho dalšího, se dozvíte na zde představovaném webu.

Windows 7 bude opět v několika edicích, stejně tak jako předchozí Windows. Windows 7 však nebude mít úplně nejmenší a nejlevnější edici, známou pod názvem Home Basic, edice začnou od Home Premium a budou postupovat výše, až k známé verzi Ultimate, která bude nejdražší a nejbohatší. Společně s jinými edicemi bude mít Windows 7 i novou krabičku s DVD, na kterou si uživatelé u Windows Vista stěžovali.

Co byste ještě měli vědět
Windows 7 již nyní, v testovací verzi, používají mnozí jako primární systém. Je nutné říci, že dle ohlasů jsou Windows 7 skutečně povedené, a na rozdíl od propadáku jménem Windows Vista, je lidé s radostí instalují na své PC jako primární systém a píší pochvalné recenze. Již nyní se v RC (testovací) verzi dají používat bez větších problémů, jsou stabilní, bezpečné a skutečně nenáročné na hardware.
(14. 8. 2009 | Samlue)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí