Pondělí, 28. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Vývoj webu

Webhosting dostupný pro každého"Nedávný upgrade mých webových stránek nutně narazil na otázku vhodného (nového) webhostingu a já se rozhodl jít tam, kde můj web pohostí jako krále: k VSHosting. Jak totiž čas mého virtuálního života plynul, začínalo být mi u mého bývalého poskytovatele čím dál tím víc úzko," uvádějí příběhem svůj webhosting jeho propagátoři.

VS hosting: Webhostingové služby a profesionální podpora, server housing napojený na páteřní síť.
Web narůstal a bylo potřeba stále víc a víc prostoru, víc a víc účtů, podporu databází… Zkrátka hodně muziky za málo peněz. Není WS jako VS – profesionální webhosting. "Jako odkojenec teleshoppingu jsem zprvu nemohl uvěřit nabídce VSHostingu a musel jsem se přesvědčit, zda se skutečně píší s jednoduchým V. Už ve své nejzákladnější službě (Webhosting Business za 118 Kč/měsíc) mi nabídli 5 GB prostoru s neomezeným přenosem dat a možností až 5 samostatných domén. Ideální, pokud jako já nechcete ke každé doméně obstarávat vlastní hosting. Na nic, pokud nevíte, o čem mluvím," pokračují.

Příklady použití
Webhostingový nášup – nadstandardní kapacita: "Jak jsem ale zjistil, k tomuhle hlavnímu chodu patří ještě zákusek: neomezený počet sub-domén a neomezená velikost e-mailových schránek. Ne že bych to všechno hned teď ke svému hostingu potřeboval, ale kdo ví. Za pár měsíců i jen „téměř“ neomezený prostor může být málo.

Servírováno na zlatě – user friendly rozhraní: Nahrávání stránek přes Web FTP je přece jen poměrně rychlé a jednoduché a běžné. VSHosting však ke správě hostingových stránek poskytuje ještě vlastní administrativní systém PLESK, který je podobně jednoduchý, intuitivní, ale přitom komplexní a navíc online. Všechno si tak můžete nastavit okamžitě prakticky v jednom kroku. Administrace stránek pro mě snad ještě nebyla jednodušší," pokračuje příběh.

Chambre séparé – soukromý server: Největší úskalí webhostingu – totiž dostupnost při problému či odstavení serveru – řeší VSHosting podle vlastních slov tak, že se snaží co nejvíce serverů provozovat redundantně.

Co byste ještě měli vědět
Zkoukněte schválně kompletní nabídku:

• Webhosting (Webhosting Business a Webhosting EXTRA)

• Server hosting a virtuální server hosting

• Dedikované / managed servery a serverové služby

Jak vidno, mají i něco pro skutečné gurmány.
(12. 11. 2009 | exjakub)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zahraniční webhosting
Jako hosting dostupný pro každého považuji zahraniční webhosting. Vychází hlavně cenově hodně dobře. Spoustu informací o zahraničním webhostingu jsem našel na www.webhostingcentrum.cz . Tam mě to přes

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí