Středa, 12. 08. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Vývoj webu

WebDnes - systém pro snadnou tvorbu www stránekWebDnes je redakční systém zaměřený na uživatele, kteří si chtějí svůj web sami aktualizovat, ale nemají čas ani chuť se prokousávat nápovědou a vše vytvářet od úplných základů. Proto je nabízen jako placená služba, jejíž součástí je založení webu a naplnění dodaným obsahem. Vyzkoušet ji však můžete zdarma.

webdnes.cz: WebDnes je redakční systém pro snadnou tvorbu a údržbu webových stránek.
V dnešní době existuje řada redakčních systémů, které nabízejí nebývalý komfort pro správu a obsluhu webových stránek. Některé z těchto systémů jsou dokonce zdarma, nicméně pokud nejste odborníci, nebo se jimi nechcete stát, pravděpodobně budete potřebovat placenou podporu profesionála a to jak při vlastním vytvoření webu tak při jeho další údržbě. Pokud se rozhodnete pro služby redakčního systému WebDnes, webové stránky pro Vás založíme a naplníme vzorovýn obsahem. Postaráme se i o průběžnou údržbu systému jako takového. Doplnit či příležitostně aktualizovat texty webových stránek pak určitě zvládnete sami.

Příklady použití
Katalog:

pokud dodáváte více výrobků, můžete část svého webu prezentovat jako katalog. Jeho tvorba je velmi usnadněna možností jedním stiskem okopírovat strukturu již založené strany (tzv. vzoru) včetně textů. Ukázku katalogu najdete například zde.Poptávkový formulář:

S jeho pomocí si můžete nechat zasílat i velmi komplikované poptávky od svých klientů, ukázku formuláře který je možno vytvořit najdete zde.Fotogalerie:

I běžná fotogalerie může vypadat zcela jinak než jste zvyklí. Ukázku najdete zde

pokud máte nainstalováno rozšíření Cooliris, stačí najet myší nad libovolnou fotografii, jinak je zapotřebí kliknout na odkaz "prohlédnout".Další:

Automatické přerastrování obrázků serverem

Možnost zamykání stránek (různé zámky)

Kopírování z MS Word ... atd.

Na závěr
Pokud se chcete s redakčním systémem blíže seznámit, využijte možnosti otestovat vybrané funkce bez jakékoliv registrace. Tato možnost je užitečná pro každého - mimo jiné třeba pro získání představy, co vám takový systém může nabídnout.
(6. 1. 2009 | webdnes)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí