Neděle, 05. 07. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Vzdělání

Naučte se anglicky rychle, snadno a zdarmaZnalost angličtiny se v posledních letech stala takřka nezbytností nejen v řadě profesí, ale také při mnoha soukromých aktivitách - cestováním počínaje a on-line diskusemi s lidmi z druhého konce světa zdaleka nekonče. Pokud máte pocit, že byste se měli se svou angličtinou něco udělat - ať už se potřebujete spíše naučit základy nebo se zdokonalit - zamiřte na AnglictinaCZ.com. Najdete tu jak výklad gramatiky, tak třeba obrázkový slovník i další moderní výukové prvky. A to vše zdarma.

AngličtinaCZ: Kurzy angličtiny zdarma - i s přehlednými testy.
Pokud sem zavítáte poprvé, zkuste zamířit třeba na volbu on-line gramatika 1-8. Hned v první lekci se dozvíte, jak s webem pracovat, a můžete se tu také hned naučit první slova a základní věty. Ze všeho se také můžete hned nechat vyzkoušet, a to díky tlačítkům, která vám umožňují skrývat části textů (například překladů) a doplňovat či kontrolovat vlastní test. A když vás přestanou bavit vážné věci, můžete třeba začít vyplňovat anglické křížovky nebo si zahrát pexeso.

Příklady použití
Jak už bylo zmíněno výše, velkou výhodou webu AnglictinaCZ je výuka angličtiny zdarma. Další výhodou je pak kvalita samotného obsahu. Už v první lekci se naučíte anglické číslovky, anglická zájmena, anglické dny v týdnu nebo anglické měsíce. Pak přibude sloveso to be a následují první velmi jednoduché věta, jejichž prostřednictvím se naučíte další užitečná anglická slova. Od čtvrté lekce najdete vždy v úvodu krátký text, který buď můžete číst pouze v originále nebo si nechat ukázat překlad. I tyto anglické texty jsou zdarma.

Pokud jste trochu pokročilejší, možná pro vás budou užitečnější odkazy na levé straně stránek webu. Rychle se tak můžete dostat třeba na anglická frázová slovesa, na nepravidelná slovesa nebo třeba na číslovky, míry a váhy, zkratky nebo barvy. A jak již bylo zmíněno, nechybějí ani volby vhodné pro odpočinkové aktivity - kromě již zmíněného anglického pexesa nebo křížovek třeba obrázkový slabikář.

K praktickým položkám pak patří třeba návod na napsání anglického životopisu nebo výběr anglicky psaných zpráv.Ještě několik poznámek
I když na webu existuje řada webů, které se věnují výuce anglického jazyka, AnglictinaCZ by vám mezi nimi určitě neměla utéci. Zdarma zde získáte slušnou kvalitu materiálů a lekce, které vás provedou jazykem, který se vám určitě bude hodit.
(19. 10. 2008 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
News in Levels
Ahoj, pokud mohu poradit, procvičovat angličtinu můžeš každý den na www.newsinlevels.com . Knížka ti takové výhody nenabídne. Ať se daří.
www.nerdyparrot.cz
Zkuste online vyuku www.nerdyparrot.cz . Funguje vyborne, je nenarocna s prirozenym uzivatelskym prostredim a hlavne vas provede jazykem hezky postupne "krok za krokem".
chytra
jsem chytra ale ne v anglictine tu moc neumim umim yes ano nou ne girl holka boy kluk pets zvire to jr vsecko

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí