Pátek, 23. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Finance a podnikání | Vývoj webu

Vydělávejte na svém webu prostřednictvím videaPokud máte vlastní web, pak můžete použít jejich AdPlatform – a začít vydělávat peníze na videoreklamách, které se u vás budou objevovat. Pokud potřebujete propagovat nějaký produkt, můžete si k nim zadat reklamu. O kom je řeč? O službě VideoEgg, na kterou se dále podíváme zblízka.

VideoEgg: Reklamní systém pro multimediální prezentace firem.
Služba VideoEgg se zrodila počátkem roku 2005, kdy se David Lerman, Matt Sanchez a Kevin Sladek rozhodli, že zjednoduší používání videa na internetu. Tehdy se účastnili aktivit jedné neziskové organizace, která chtěla s pomocí celonárodní sítě filmařů šířit ohlášení o svých aktivitách. A v průběhu práce se potýkaly se všemi trably, které tenkrát video na internetu přinášelo – kodeky, formáty souborů, různá zařízení... Tehdy se rozhodli to změnit.

Najdete tu například...
V současnosti dle jejich slov zobrazí jejich síť miliony impresí videí napříč sociálními sítěmi, na vide-webech i v herních aplikacích. Vytvářejí bohaté profily uživatelů a podle těch pak nabízejí reklamu zadavatelům.

Tvrdí, že inzerování na internetu je efektivní, pokud nad ním má uživatel kontrolu. Je třeba, aby dostal pro něj relevantní informace.

Stačí zajít na jejich web a zkusit získat, co je třeba. Ať už jde o kontrakt na zobrazování reklamy na vlastních stránkách nebo na zobrazování vlastní reklamy v jejich síti.

Na závěr
„Rozumíme všem dopadům naší činnosti na zadavatele reklamy i na weby zobrazující reklamu a snažíme se vybalancovat vše optimálně ve prospěch obou stran,“ říkají majitelé webu. Zkusit to můžete i vy.
(6. 7. 2009 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí