Pátek, 02. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby | Zdraví a životní styl

Vířivky Wellis z nové kolekce 2010Vířivky Wellis pro vás na tento rok připravily řadu nových modelů vířivých a masážních bazénů. "Skloubení špičkových materiálů, precizního provedení a inovativního designu dělá z nových modelů vířivek Wellis světovou špičku v oblasti wellness," říkají její materiály. A co jejich web?

Vířivky Wellis kolekce 2010: Vířivky Wellis pro vás na tento rok připravily řadu novinek.
"Skelet pro tyto masážní bazény je vyráběn ze špičkového USA materiálu a je lisován na moderních italských lisech. Můžeme vám nabídnout jedinečnou kvalitu za cenu, která se vám bude opravdu líbit," říkají materiály. A nové modely vířivek Wellis nyní pořídíte za zaváděcí ceny.

Příklady použití
Skelet je tvrzen a izolován polyuretanem (polyuretanovou pěnou), díky čemuž dosahuje větší pevnosti, lepší tepelné izolace – jedná se o světovou špičku – poskytují záruku na skořepinu 10 let. Wellis design – design skimmeru, podhlavníků byl speciálně navržen pro Wellis. Zkušený personál Wellis umí poradit s výběrem správné komerční vířivky i masážní vany pro soukromé účely.

Pro výrobu modelové řady masážních bazénů Wellis 2010 je použita nová generace masážních trysek, u všech těchto trysek je možno volit intenzitu a sílu vody, případně ji úplně zastavit. Standardně jsou vany vybaveny podvodním vysoce výkonným osvětlením, tvořeným 55 LED diodami s několika režimy svícení.

Co byste ještě měli vědět
Toto osvícení dodá jedinečnou atmosféru. Volitelně lze podél hladiny umístit další LED diody. Vířivky jsou ovládány a řízeny systémem BALBOA (USA).
(6. 4. 2010 | chavesak)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí