Pondělí, 21. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování

Češi si užívají, jezdí na víkend do zahraničíObdobí po vánocích bývá obvykle na utrácení velmi střídmé. Lidé se vzpamatovávají z vánoční nákupní horečky. Letošní rok je ovšem přesným opakem. Češi si začínají užívat a kupují zájezdy do největších evropských měst. A který web poradí?

Na víkend do evropských měst: Víkendové poznávací zájezdy, eurovíkendy, Paříž, Maďarsko, dovolená.
Výhod, proč zvolit tento typ zážitků, je více – cena, délka pobytu, touha po poznání a cestování. Nejpopulárnější je poznávací zájezd do Paříže, kde je velmi pozitivní krátká vzdálenost, kdy se do cílové destinace lze dostat v rámci pár hodin. Poté již následují tři naprosto báječné dny, kdy si návštěvníci užívají světoznámé památky, kulturu, víno a odpočinek od běžného shodu. Překážkou není ani cena. Celý zájezd lze zaplatit z jedné výplaty, takže se tato krátká dovolená nedotkne financí střádaných na hlavní letní dovolenou.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Velikou výhodou je, že pokud turistu tento typ poznávacího zájezdu zaujme, není omezen počtem destinací. Takřka každé hlavní evrospké město nabízí netradiční zážitky, památky a atrakce. Další oblíbeným místem je například poznávací zájezd do Maďarska. Tento východní stát nepatří mezi nejbohatší státy Evropy, ovšem má jiné bohatsví – přírodní. Na jeho území vyvěrá nespočet termálních pramenů, čehož místní lázně a bazény ve velkém množství využívají a nabízejí zájezdy do termálních lázní. Kromě koupání jsou velikým lákadlem i ceny, které jsou vůči české republice nižší. Stejně jako je lákadlem u Paříže památky a u Maďarska termální lázně, u Nizozemska jsou nejpopulárnější zábavné parky.

Nizozemci se velmi rádi baví a baví i své návštěvníky. Kromě klasických zábavných center nabízejí i veliké zoologické zahrady. Pokud má návštěvník Nizozemska rád podmořský svět a živočichy, nabízí se mu při návštěvě neopakovatelná příležitost – v Nizozemsku je největší defilárium v Evropě. Kromě svých zábavných parků své návštěvníky láká i svými přírodními podmínkami.

Co byste ještě měli vědět
Díky své nizké poloze nebylo příliš težké propojit takřka všechny mšsta důmyslným systémem kanálů, kde se nyní plaví luxusní plachetnice a obytné houseboaty. Ať již si turista vybere jakékoliv víkendové zájezdy, může se vždy spolehnout, že pozná něco nové a po předešlých náročných pracovních dnech si neuvěřitelne odpočine a načerpá novou energii.
(9. 2. 2010 | petrvydrus)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí