Středa, 23. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Elektronika a počítače | Obchod a služby

Videokonference zdarma pro každéhoDnešní videokonference jsou většinou komplikované. Komplikovaná instalace, složitá nastavení a výsledek, no, často nic moc. Chcete zažít opravdu funkční videokonferenci na tři kliknutí myší? Pak zkuste tinychat.

Tinychat: On-line videokonference zdarma pro každého.
Tinychat nabízí ukrutně snadno použitelné videokonference. Nečekají vás žádné potíže. Žádné stahování softwaru, žádná instalace, žádné komplikované volby. Spustíte je na jakémkoli operačním systému - Windows, Mac a Linux, poběží s většinou internetových prohlížečů - Firefox, IE, Safari i Chrome. A existuje dokonce i verze pro iPhone.

Příklady použití
V jedné konferenční místnosti můžete mít až dvanáct lidí s HQ videem, přístup přitom samozřejmě můžete chránit heslem. S lidmi v místnosti klidně můžete sdílet svou pracovní plochu, celou videokonferenci si můžete nahrávat. A nebo můžete jen tak plkat, dívat se kolem a ani nic nesdílet, ani nenatáčet. Je to jen na vás.

Všechny tyhle funkce jsou kdispozici v rámci snadno pochopitelných balíčků, z nichž jeden je zdarma. Vyzkoušíte ho na tři kliknutí myší, nejsložitější z celého postupu je vymyšlení vlastní přezdívky.

Co byste ještě měli vědět
Každá místnost v Tinychatu podporuje až 200 současných účastníků a až 12 současných zvukových a video připojení. Když vám nebudou stačít funkce, které jsou zdarma, můžete si trochu připlatit za ještě dokonalejší placenou verzi.
(7. 9. 2009 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí