Středa, 12. 08. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zábava a volný čas

Pošlete video-pohlednici, na které sami hrajeteChcete někomu zdarma poslat opravdu vtipný pohled s videem, kde jste za hvězdu vy nebo vaši známí či přátelé? Nebo chcete jen najít vtipnou video-pohlednici a doplnit do ní vlastní text? Pak zkuste web JibJab. Je tam opravdu dobrý výběr – vždyť pro něj přes 170 herců, scénáristů, hudebníků a dalších umělců vytvořilo více než 1 200 titulů.

JibJab: Video-pohlednice i veselé obrázky, na kterých můžete snadno vystupovat i vy.
Všechno začalo v roce 1998, kdy dva bratři - Evan a Gregg Spiridellisové – viděli animované video přenášené po internetu (a k nim domů prostřednictvím jejich 56Kb/s modemu). To změnilo navždy jejich životy. Evan dal dohromady tým kreslířů, fotografů a ilustrátorů. Většina z nich tehdy neměla žádné zkušenosti s počítači, ale postupně se s nimi naučili pracovat. Gregg obvolal lidi z byznysu a bokem začal psát komické scénáře, aby bylo podle čeho točit. Firma vytvořila virální video pro Sony i další známé kousky. Přitom vedení dále investovalo do vývoje webu JibJab, protože věřilo, že když si tam získá vlastní obecenstvo, přinese to nové příležitosti.

Najdete tu například...
Když JibJab navštívíte dnes, najdete tu spoustu vtipných videí a fotografií. Můžete zde tvořit, vlastně dotvářet, vlastní fotografie – tím, že se do nich vkomponujete - a pak je sdílet s ostatními. A můžete tu najít i narozeninové pohlednice nebo divoká taneční videa – v nichž můžete snadno zazářit.

Chcete proměnit své přátele a rodiny v tančící trpaslíky? Prostě jen nahrajte na JibJab své fotografie. Také můžete zkusit tančit zvláštní disco. Nebo dáte přednost tangu?

A fotografie? Chcete například poslat přátelům záběry, na kterých utíkáte před gifantickou sněhovou koulí? Je to snadné – prostě jen uploadněte svou fotografii – případně i dvou přátel – a pobavte své okolí. Práce s webem je neuvěřitelně snadná – i když je v angličtině, zvládne to i začátečník. A na výběr jsou opravdu stovky kvalitních veselých videí i fotografií, často zcela zdarma.

Na závěr
Od svých začátků v garáži v Brooklynu Evan a Gregg Spiridellisové vybudovali z JibJabu skutečně známou značku. Díky jejich posedlosti nabízením těch nejlepších veselých videí i díky podpoře tisíců fanoušků je nyní z JibJabu firma zaměstnávající 35 lidí. A Evan s Greggem věří, že to, co se odehrává nyní, nemá daleko k mediální revoluci, o které před lety snili.
(12. 1. 2009 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Tak to je docela cool
škoda že to nejni všechno free ale i to co je je dobrý

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí