Středa, 28. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zábava a volný čas

Sledujte nebo sdílejte své video – v HD kvalitěChcete někam nahrát svá kvalitní videa a pak je sdílet s ostatními? Nestačí vám služby, které znáte, protože nenabízejí to, co potřebujete? Zkuste Vimeo. Tato služba nabízí několik zajímavých funkcí a dokonce i podporu HD videa. Najdete tu tak i vzorky videí natočených různými novými modely digitálních kamer.

Vimeo: Služba nabízející upload a sdílení videa, podporuje HD video.
Vimeo vám umožňuje snadno nahrát jakékoli video, které natočíte. Každý týden dostáváte k dispozici 500 megabajtů prostoru a Vimeo uchovává nahrané video i v jeho původní kvalitě – takže si ho kdykoli zase můžete – vy nebo kdokoli, komu to umožníte – stáhnout k sobě. Kvalita videa je na Vimeo opravdu vynikající, podpora HD videa (High Definition video) je skutečně znát.

Příklady použití
Pouhým stiskem tlačítka můžete své video – nebo album videí - sdílet s kýmkoli chcete. Přitom můžete také velmi dobře chránit své soukromí a nastavit, kdo vaše videa vidět může a kdo ne. A svá videa můžete snadno umístit i na další služby, jako jsou Facebook, MySpace, Flickr, or Digg.

Na webu Vimeo můžete také komunikovat s ostatními. Přidejte lidi, které znáte, do svých kontaktů, objednejte si informace o jejich nových videích – a nic vám neuteče. Můžete samozřejmě také komentovat videa svých přátel nebo se přidat ke komunitě lidí, kterým se líbí vaše videa.

A pokud vám to nestačí, můžete zkusit Vimeo Plus – dostupný způsob, jak dostat od Vimeo ještě více, na vyšší úrovni.

Co byste ještě měli vědět
Díky vysoké kvalitě videí na webu Vimeo je tato služba často využívána k prezentaci vzorových videí natočených novými digitálními kamerami nebo HD digitálními fotoaparáty. Najdete tu vzorky natočené přístroji Canon VIXIA HF100 HD, Samsung VP-HMX 20C, Sony HDR CX105E, Canon Legria HF200 a mnohými dalšími. Díky těmto vzorkům si pak můžete snadněji vybrat, jakou kameru si pořídíte sami.
(13. 4. 2009 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí