Čtvrtek, 01. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování

Velikonoční ostrov – relaxační dovolená v příroděPři dovolené by si měl člověk především odpočinout a vymanit se s každodeního stereotypu. Přesně to nabízí turistům nádherná destinace Velikonoční ostrov. Už při vyslovení tohoto jména, se každému vybaví kamenné sochy. Nabízí jich téměř čtyřista kusů, přičemž největší váží úctyhodných 270 tun. A dnešní webtip vám nabídne podrobné informace.

Velikonoční ostrov: Velikonoční ostrov, sochy, hotely a ubytování.
Pro milovníky turistiky se nabízí výlet k vyhaslé sopce u vesnice Orongo. Na cestování po okolí může být ostatně postavena celá dovolená. Pokud člověk miluje moře, jistě uvítá, že s okolním mořem je spojen celý život na ostrově. Ať již se jedná o typickou kuchyni, atrakce v lovení tuňáků v moři nebo potápění. Ostatně pod mořskou hladinou můžeme narazit na více než 140 druhů ryb.

Příklady použití
Pokud má potápěč štěstí, může se mu naskytnout i nezapomenutelné setkání se žralokem. Mezi největší atrakci samozřejmě patří sochy. Mezi nejnavštěvovanější místa patří ale i tajemná jeskyně. Najít ji bez pomoci domorodce je téměř nemožné. Pokud má turista s sebou baterku a rozhodne se vydat dovnitř, naskytne se mu na konci jeskyně úchvatný pohled na moře a okolí z výšky více než padesáti metrů nad mořem.

Velikou výhodou je obrácené počasí. Zatímco u nás v lednu a únoru mrze, tady tyto měsíce patří mezi nejteplejší. Ubytování lze zvolit přímo podle požadavků. Hotely na velikonočním ostrově nabízejí pokoje od $50 až po luxusní verze za $300 na noc.

Co byste ještě měli vědět
Samozřejmostí bývá televize, koupelna nebo i internetové připojení. Pokud si chcete odpočinout od všedních dnů, Velikonoční ostrov vás jistě nezklame.
(18. 1. 2010 | petrvydrus)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí