Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby | Zábava a volný čas

Zážitky jako vánoční dárekSkočit z mostu (na laně samozřejmě) nebo skákat při zemi na sedmimílových botách. Projet se Hummerem nebo na zázračném vozítku Segway. Proletět se stíhačkou nebo na vzduchovém polštáři. Naučit se zpívat či připravovat gurmánské speciality. Vyzkoušet si jaké je to být divadelním hercem nebo třeba ošetřovatelem v ZOO. A na konec po všem tom dobrodružství se příjemně uvolnit a relaxovat pod vrstvou čokolády nebo v pravé indonéské horké lázni. To vše nabízí tento web.

Zážitky jako dárek: Skočit z mostu (na laně samozřejmě) nebo skákat při zemi na sedmimílových botách. Projet se Hummerem nebo na zázračném vozítku Segway. Proletět se stíhačkou nebo na vzduchovém polštáři. To vše lze zde.
Tyto zážitky a mnoho dalších vám přináší Zážitky.cz. Na všechny zážitky vás úrazově pojistí a zážitkový certifikát Vám zašlou po kurýrovi kamkoliv v rámci republiky České zdarma. A pokud se rozhodnete zážitek darovat, zabalí zážitkový certifikát tak, aby byl plnohodnotným vánočním dárkem a vy se už o nic nemuseli starat. Dárkové Certifikáty na zážitek mají platnost 12 měsíců a je možno platnost prodloužit nebo zážitek bezplatně vyměnit za jiný – pokud se netrefíte do vkusu.

Příklady použití
Zážitky jsou dárky pro každou příležitost. K narozeninám, svátku, Valentýnu nebo jako svatební či vánoční dárky, pro své příbuzné, kamarády, druhé polovičky, oblíbené profesory nebo kolegy z práce - pro tyto všechny je zážitek ideálním a hlavně originálním způsobem, jak udělat radost a třeba pomoct splnit zrovna ten jejich sen.

Zážitky.cz samozřejmě podporují studenty a mají pro ně připravené parádní 10% slevy po předložení karet ISIC, ITYC a ALIVE. Stejně tak slevu až 10 % získáte s kartami Sphere, Sphere Student, Benefit Card nebo Limetky.cz. Za zážitkové certifikáty je možné platit poukázkami Flexi Pass, Dárkový Pass, Unišek, Unišek +, CadHoc, Ticket Compliments, Ticket Multi a Ticket Sport&Kultura.

Na závěr
Od roku 2008 nabízí a organizují zážitkové aktivity, kurzy a pobyty. Nabídka obsahuje více než 120 druhů zážitků ve více než 10 kategoriích. Za dobu fungování poskytli zážitky tisícům jednotlivců a desítkám firem. Mezi zákazníky patří ČEZ, Seznam.cz, Internet Info, Hasbro, CEWE Color, Hervis sport a móda, Zoner Software a další. Všechny poskytované zážitky jsou pojištěny u pojišťovny Kooperativa. Katalog zážitků je k nalezení na www.zazitky.cz.
(27. 9. 2010 | clankyGiant)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí