Úterý, 01. 12. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zdraví a životní styl

Univerzální kokosový olej vás nadchnePanenský kokosový olej – potravina, doplněk stravy, kosmetický přípravek, olej na smažení i lubrikační gel. Může se to zdát neuvěřitelné, ale kokosový olej opravdu můžete využít opravdu téměř jakkoliv. Pokud jste se s tímto všestranným produktem ještě nesetkali, přečtěte si na Kokosovyolej.cz podrobněji o všech jeho úžasných vlastnostech.

Panenský kokosový olej: Panenský kokosový olej z Filipín můžete jíst, mazat si s ním obličej i smažit s ním palačinky.
Panenský kokosový olej, který web www.kokosovyolej.cz nabízí, patří spolu s například goji mezi tzv. superpotraviny. Tyto čistě přírodní produkty mají významné účinky na lidský organismus hned v několika oblastech, jsou plné antioxidantů a dalších důležitých látek.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Na webu Kokosovyolej.cz najdete řadu informací o tomto produktu. I to, že kokosový olej je výborný i jako pokrm. Speciální složení kokosového oleje zaručuje opravdu pomalé trávení, zasytí nás tedy na delší dobu. Pokud vás tedy přepadne nenadálý pocit hladu, místo čokoládovou tyčinkou jej zkuste zajíst lžičkou kokosového oleje. Při trávení se kokosový olej rozkládá na glukózu, tedy ovocný cukr. Glukóza je vynikajícím zdrojem energie, oproti ostatním cukrům se však neukládá v našem těle. A ještě k tomu kokosový olej neobsahuje žádný cholesterol, není tedy divu, že v Americe i Británii je hojně doporučován jako ideální dietní pokrm. Kromě celebrit jej však doporučují i lékaři, díky glukóze vyrovnává kolísavou hladinu cukru v krvi. K tomu všemu má panenský kokosový olej ještě lahodnou chuť i aroma.

Kokosový olej je tedy výborný i jako pokrm. Speciální složení kokosového oleje zaručuje opravdu pomalé trávení, zasytí nás tedy na delší dobu. Pokud vás tedy přepadne nenadálý pocit hladu, místo čokoládovou tyčinkou jej zkuste zajíst lžičkou kokosového oleje. Při trávení se kokosový olej rozkládá na glukózu, tedy ovocný cukr. Glukóza je vynikajícím zdrojem energie, oproti ostatním cukrům se však neukládá v našem těle. A ještě k tomu kokosový olej neobsahuje žádný cholesterol, není tedy divu, že v Americe i Británii je hojně doporučován jako ideální dietní pokrm. Kromě celebrit jej však doporučují i lékaři, díky glukóze vyrovnává kolísavou hladinu cukru v krvi. K tomu všemu má panenský kokosový olej ještě lahodnou chuť i aroma.

Panenský kokosový olej jako doplněk stravy dokáže ničit kvasinky, bakterii, viry i plísně, také patří mezi tzv. přírodní antibiotika. Velký účinek má kokosový olej hlavně v boji proti kvasince Candida Albicans způsobující nepříjemnou kandidózu, která trápí celou čtvrtinu našeho obyvatelstva.

Lidé si panenský kokosový olej pochvalují také jako čistě přírodní kosmetický přípravek. Kokosový olej je svým složením nejblíže k tukům lidské pokožky. Proto se také skvěle vstřebává a nezanechává mastný film, zvláčňuje a zjemňuje kůži. Kokosový olej se používá i jako maska na vlasy a tělové nebo pleťové mléko. Díky velkému množství antioxidantů kokosový olej dokáže regenerovat pokožku při spálení, hojí jizvy a skvrny. Kokosový olej se používá i jako balzám po holení.

Na závěr
Všechny tyto pozitivní účinky a nádherná vůně udělaly z kokosového oleje nepřekonatelný masážní přípravek. Už ve staré Asii se používal hlavně k masážím a erotickým radovánkám, i dnes je kokosový olej oblíbený jako přírodní lubrikant nezpůsobující alergické reakce. Někteří hovoří o kokosovém oleji i o jako velice účinném bělidle zubů. Využití panenského kokosového oleje je opravdu široké, ať už se vám bude hodit na cokoliv, jistě si jej zamilujete.
(29. 7. 2009 | biosfera)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí