Sobota, 28. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování

Katalog ubytování v ČR a SRUbytovací server SuperChalupy.cz je prvním skutečně funkčním a velmi praktickým katalogem českého a slovenského ubytování a rekreačních objektů.

SuperChalupy.cz: Na serveru SuperChalupy v teple a za stolem získáte spoustu informací o zajímavém ubytování jak v České, tak ve Slovenské republice.
Obsahuje již celou řadu přidaných objektů, proto si zde střechu nad hlavou pro své letní, ale také zimní cestování najde skutečně každý. A majitelům ubytovacích zařízení jednoduše umožní propagaci jejich podniku. Síla pro cestovatele spočívá v tom, že si místo, kde o své rodinné dovolené přespíte, můžete najít online ještě před odjezdem.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Web zjednoduší radikálně celé plánování dovolené, protože nebudete muset řešit přespání během cesty. Na serveru SuperChalupy.cz naleznete nejen přesnou lokalitu objektu, ale také výbavu každého ubytovacího pokoje, doporučení na zajímavá místa v okolí, popis samotného hotelu nebo ubytovny, mapu, kompletní ceník zařízení se všemi myslitelnými položkami a mnoho dalších informací!

V katalogu ubytování SuperChalupy.cz naleznete kromě široké nabídky všech chat a chalup, také mnoho luxusních hotelů nebo drobných penzionů. Nechybí ani ubytování v lázních, apartmánech nebo rodinných domech.

SuperChalupy.cz dávají možnost majitelům těchto ubytoven a zařízení, aby jej trochu propagovali. Když bude objekt umístěn v systematicky umístěném katalogu, dozajista tak stoupá pravděpodobnost, že jej někdo objeví. Web nabízí možnost propagace zcela zdarma, inzerát bude aktivní po dobu celých 90 dní! Během této doby zcela jistě poznáte výhody, které vám registrace přinesla. Zcela jednoduše pak budete moci přejít na placenou verzi, která není časově omezena. Nakonec pro fajnšmekry je zde nadstandardní verze, která umožní nahrát více fotografií k inzerátu, lepší pozici v katalogu, vyhledání a tak dále!

Co byste ještě měli vědět
Katalog vám tak umožní dostat své ubytovací středisko do povědomí široké veřejnosti. Na internetu jej najde mnohem více lidí, než kdyby jej měli hledat s kompasem v ruce. Na internetu jste dostupní okamžitě a pro všechny.
(23. 12. 2009 | matajda)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí