Pondělí, 21. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Vývoj webu

Potřebujete webové stránky? Zde je vytvoří.Firma Kubale_computer, Přeštice se zabývá komplexní tvorbou webových prezentací. Ze všeho nejdříve zajistí počáteční analýzu zahrnující určení cílové skupiny uživatelů, analýzu konkurenčních webů a doporučí (na základě těchto a dalších aspektů) vhodný postup realizace webových stránek. A o tom se právě mluví na jejím webu.

Komplexní tvorba webových aplikací.: Firma Kubale_computer, Přeštice.
Po důsledném zpracování analýzy postupuje k samotnému procesu tvorby. Na scénu přichází vytvoření grafického návrhu. Vypracování designu hlavní stránky webu, podstránky a ostatních prvků (formuláře, ankety, soutěže či diskuze).

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Při tvorbě webdesignu se firma zaměřuje i na zachování firemních barev. Vytváří grafické návrhy vycházející z dané firemní identity. Samozřejmostí jsou podle firmy poutavé návrhy, které zaujmou návštěvníka během okamžiku. Z hlediska použitelnosti si zakládá na celkové přístupnosti a přehlednosti řešení. Vzhledem k tomu, že nejsou klonovány žádné šablony, má zákazník určitou záruku originálnosti a jedinečnosti.

Po vytvoření grafického návrhu následuje samotný převod webové grafiky do zdrojového kódu tak, aby mu rozuměly samotné webové prohlížeče. Při tomto procesu firma dodržuje veškeré psané i nepsané standarty. Jedním z těchto standartů je i čistý zdrojový kód. Validní, sémanicky napsaný a přístupný. Prohlížeče s ním nemají problém, prezentace se zobrazí nezávisle na typu prohlížeče, ale také na rozlišení obrazovky či použitém operačním systému.

Skloubením znalostí z různých oborů, především znalostí SEO on-page optimalizace, budou takový zdrojový kód milovat i vyhledávače, což stanoví základní předpoklad dobrých pozic v Googlu či českém Seznamu. Součástí tohoto procesu jsou i tzv. tiskové styly, díky kterým budou vytištěny jen informace, které návštěvník opravdu vyhledává.

Firma slibuje dodržet tato pravidla (výběr nejdůležitějších):

• optimální kontrast písma s pozadím

• možnost zvětšování/zmenšování do velikosti stanovené dle pravidel přístupnosti (velikost písma není zadána pomocí absolutních jednotek)

• zobrazitelnost s vypnutými obrázky

• grafické prvky mají svoji textovou alternativu

• každá stránka má svůj vlastní popisek

• logo webu je klikací

• navigace je srozumitelná a konzistentní

• nová okna jsou otevírána jen na weby vedoucí mimo vnitřní strukturu

• validita, sémantika

• v případě potřeby je vytvořena mapa webu a soubor robots.txt definující chování vyhledávačů

Co byste ještě měli vědět
Nakódovaný web je již možno nahrát na internet. Tím začíná proces získávání návštěvníků. Pro zajištění stálé návštěvnosti webu firma nabízí i své služby v oblasti SEO optimalizace a reklamních kampaní ve vyhledávačích.
(14. 2. 2011 | kubale)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí