Středa, 28. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování | Vzdělání

Tištěné mapy zdarma – pro každéhoPokud rádi cestujete a máte rádi papírové mapy, potom určitě nepřehlédněte projekt TakeMaps. Najdete tu totiž mapy připravené speciálně pro tisk na počítačových tiskárnách. Proto je můžete velmi snadno a rychle vytisknout přesně podle svých představ. Navzdory svému názvu umí web i česky, takže se není třeba prokousávat cizojazyčnými nabídkami.

TakeMaps: Mapy připravené speciálně pro tisk na počítačových tiskárnách.
V zásadě máte dvě možnosti: Pokud chcete rychle vytisknout mapu libovolného místa, prostě jen vložíte papír do tiskárny a stisknete tlačítko s obrázkem tiskárny. Chcete-li vytisknout mapu libovolného místa přesně podle vlastního přání, nabízejí vám TakeMaps řadu možností nastavení, takže můžete získat opravdu pěknou tištěnou mapu.

Najdete tu například...
V nabídce TakeMaps jsou mapy ze všech kontinentů – z Afriky, Ameriky, Asie, Austrálie i z Europy. Najdete tu mapy zemí, měst i dalších míst.

Chcete-li kvalitně vytisknout svou mapu, měli byste nejprve zvolit vhodnou orientaci mapy pro tisk, pomocí tlačítek s lupou nastavit podrobnosti (zvětšení) mapy a pomocí tlačítek se šipkami nastavit pravý a spodní okraj mapy tak, aby se přesně vešla na papír. Potřebujete-li velkou mapu, můžete ji vytisknout v několika částech - na více listů papíru. K tomu použijete speciální sadu šipek na horní liště webu.

Co byste ještě měli vědět
TakeMaps jsou nepochybně užitečným webem. Až se sem budete vracet, jistě oceníte možnost uložení nastavení tisku pomocí tlačítka s obrázkem diskety. Příště ho pak už stačí jen nahrát. Nebudete tak muset provádět nastavení pro svou tiskárnu vždy ručně.
(20. 4. 2009 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí