Neděle, 20. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zdraví a životní styl | Zábava a volný čas

Nový taneční web nabízí nejen tance, ale i pártyPro české tanečníky - ale nejen pro ně - byl nedávno spuštěn web, který dosud nemá v české taneční sféře obdoby. Webové stránky www.muj-tanec.cz jsou určeny pro všechny, kteří zbožňují tanec a je úplně jedno jaký.

Muj-tanec.cz: Taneční portál plný videí, fotek a muziky s možností vyhledávání tanečních akcí a vytvoření profilu.
Web funguje teprve od začátku roku a tak se dá brzy očekávat nával redaktorů, článků, fotek a také tanečních profilů. A samozřejmě také návštěvníků, které láká nejen na tanec, který má ve svém názvu, ale třeba také na obsáhlý párty list.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Na webu Muj-tanec.cz si každý najde to své. Web zaštiťuje taneční styly jako je streetdance, latino dance, modern dance, orient dance… a další. Uživatel si zde dokonce může založit svůj profil, komunikovat s ostatními uživateli stránek a tím získat spousty nových informací. Na stránkách najdete také špičkové fotogalerie z tanečních soutěží, battlů i party. Exkluzivní záležitostí je vyhledávání a vkládání tanečních kurzů a workshopů. Chcete tančit streetdance v Brně nebo Latinu v Praze? Koukněte se na tento web a vyberte si ten nejlepší kurz tance.

Naopak lektoři mohou své kurzy a workshopy vkládat, a tak dát vědět o svých hodinách těm, kteří o to opravdu stojí. Na muj-tanec.cz najdete i obsáhlý párty list … máte večer chuť jít řádit na Salsu nebo kouknout na nějaký streetdance battle? Podívejte se do kalendáře akcí a zjistíte, kde to večer jede. V blízké době přibude i web zaměřený na módu. A vy s jedním profilem můžete fungovat na stránkách www.bboy.cz, www.muj-tanec.cz, www.muj-profil.cz a na módním webu (který se připravuje) pouze s jednou registrací. V dohledné době budete moci sami nahodit fotografie z párty, na které jste byli, vložit svůj vlastní článek na stránky a tím ukázat všem co se děje právě ve vašem městě nebo okolí.

Co byste ještě měli vědět
Redakce webu se těší na vaši návštěvu - neváhejte jí tedy posílat připomínky a nápady pomocí formuláře v patičce stránky Muj-tanec.cz.
(14. 1. 2009 | originalix)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Cool
Cool web, neco takoveho jsem uz dlouho hledal.

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí