Středa, 28. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zábava a volný čas

Svět pejsků u čtenářů zabodovalNa podzim loňského roku spustil server Hyperinzerce.cz nový portál Svetpejsku.cz. Jak už je ze samotného názvu patrné, web je zaměřen na staletími ověřené věrné průvodce lidí. A dnes je již možné říci, že na českém internetu zabodoval.

Svět pejsků: Portál pro psy a jejich páníčky.
Ačkoliv byl portál spuštěn téměř bez jakékoliv marketingové podpory, vyjma odkazu na www.hyperinzerce.cz , měsíčně jej navštěvovaly desetitisíce uživatelů. „Byli jsme velkým zájmem mile zaskočeni,“ vzpomíná spoluzakladatel a ředitel společnosti Hyperinzerce Petr Beneš. „Znovu se potvrdilo, že jsme národem pejskařů a že psům opravdu rozumíme.“

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Právě na základě emailových podnětů z řad čtenářů prošel celý systém vylepšením. „Na našem portálu najdou zájemci v prvé řadě zajímavé informace o psích plemenech – o jejich historii a vlastnostech – a dozví se také něco o výchově štěňat a o chovu psů obecně. To však není vše – vyhověli jsme zaslaným prosbám a přidali službu, díky níž se můžete pomocí videa a fotografií pochlubit svým čtyřnohým miláčkem ostatním návštěvníkům stránek anebo se seznámit s pejsky ostatních uživatelů.

A co konkrétně se na webu dočtete? Třeba o vzhledu Erdelteriera je tu: "Větší střední pes harmonické tělesné stavby, svalnatý a kompaktní. Hlava s dlouhou plochou mozkovnou, jemně modelovaná. Oči tmavé, malé, s typickým živým teriérským výrazem. Uši ve tvaru písmene V klopené dopředu, poměrně malé. Hřbet krátký, přímý a rovný, hrudník dosahuje až k loktům. Mezi žebry a kyčlemi má být jen malá vzdálenost. Ocas vysoko nasazený, kupírovaný asi na dvě třetiny původní délky." A následují další podrobnosti. Stejně jako u řady dalších psích plemen.

Co byste ještě měli vědět
K diskuzi a radám ohledně chovu psů slouží naše diskuzní fórum. V neposlední řadě je www.svetpejsku.cz propojen s největším českým inzertním portálem www.hyperinzerce.cz, který obsahuje tisíce nabídek pejsků a štěňat, kteří čekají na nové páníčky. Myslím, že toto naše unikátní propojení služeb nemá v současnosti konkurenci,“ uzavírá Petr Beneš.
(4. 3. 2009 | liborini)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí