Pátek, 27. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Svatba snů: S profesionálním fotografemMyslíte si, že není rozdíl mezi amatérským fotografem a profesionálním? No, rozhodně se to nesnažte zjistit v den svatby! Potřebujete více informací? Zkuste web svatební agentury, který vám dnes nabízíme.

TheDreams: Svatební agentura - zajistí svatbu s profesionálním svatebním fotografem.
Doba rozmachu digitálních fotoaparátů, které si může dovolit již takřka každý z nás, může někdy budit dojem, že služby profesionálních svatebních fotografů již dávno nejsou potřeba. "Je pravda, že i opravdu malý moderní digitální fotoaparát dokáže vytvořit nesrovnatelně lepší fotografie, než jeho předchůdci na klasický film. Každopádně ani ten nejlepší amatérský digitální fotoaparát nemůže nabídnout technické možnosti, kvalitu zobrazení a rychlost profesionálních digitálních fotoaparátů," říkají zástupci agentury TheDreams, jejíž web tu dnes představujeme.

Jeden příklad za všechny
Nicméně více než polovina úspěchu kvalitní svatební fotografie je sám fotograf. Svatební fotografie je totiž odborně posuzována za jeden z nejobtížnějších fotografických oborů, protože fotograf musí nejen reportážně zachytit průběh celého svatebního dne, ale současně fotografiím vtisknout i exkluzivitu a punc jedinečnosti.

Pokud se fotograf tomuto oboru věnuje již delší dobu, je si logicky ve své práci jistější, přesně zná techniky svícení a celkově je schopen ´svoji´ pohodu předat i na novomanžele, což se projeví i v jejich výrazu na fotografiích. Budoucí novomanželé by se pak při výběru svatebního fotografa měli určitě nechat ukázat průřez jeho portfoliem již realizovaných zakázek a rozhodovat se i podle toho, jak kreativně je fotograf schopen danou zakázku řešit. Vaše svatba je přece jedinečná a nechcete mít fotografie jako stovky dalších párů, že?

A právě web TheDreams vám nabízí pohled na realizované fotografie a poskytuje další informace o tomto tématu.

Mimochodem: Digitální technologie nabízí zcela nové možnosti zpracování fotografií. Novomanželé se tak mohou v klidu po svatbě rozhodnout, že dají přednost třeba fotografiím černobílým, které nabízejí emotivnější zážitek.

Na závěr
Velkým trendem posledního roku jsou svatební fotoknihy – místo klasických fotografií tak do rukou dostáváte obrazovou publikaci v pevné vazbě s profesionálním tiskem na křídovém papíře s vysokou gramáží. A mohu vám garantovat, že takovéto zpracování fotografií z vašeho velkého dne bude vypadat exkluzivně i za třicet let. Knihu můžete použít i jako stylový dárek a poděkování rodičům nebo přátelům za jejich účast na vaší svatbě. Petr Duchek, zakládající partner svatebního foto-studia The Dreams, je členem Asociace fotografů ČR.
(3. 4. 2009 | ucello)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí