Středa, 28. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zdraví a životní styl

StyleMag.cz- Magazín pro lidi se stylemNa začátku srpna se na českém internetovém poli objevil nový internetový magazín jménem StyleMag.cz, který každý den přichází s novými články popisující doplňky do domácnosti, zajímavé věci do domu, bytu či na zahradu.

StyleMag.cz: Internetový magazín pro všechny, kteří se zajímaví o design a mají vlastní životní styl.
Mezi inspirativními nápady můžeme najít také výtvory předních světových i amatérských designérů. Část obsahu je věnovaná životnímu stylu, architektuře a výtvarnému umění.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Hlavní stránka zaujme svým bohatým obrazovým materiálem. Celý magazín se doslova protkán pěknými a pestrými fotografiemi, každý článek obsahuje fotografie či jiná média. Texty nejsou příliš dlouhé, takže vám jejich čtení nezabere mnoho času. Obsah tvoří tým autorů, kteří pravidelně informují všechny české uživatele internetu o neotřelých předmětech a nápadech z celého světa.

Pokud hledáte něco, čím oživit domov či vaše okolí, je pro vás StyleMag.cz to pravé místo. Autoři se snaží, aby čtenář získal nové nápady a mohl je uplatnit i ve svém životě.

Magazín se zaměřuje na moderní lidi, kteří chodí rádi neobvykle oblékaní, chtějí být originální a mají svůj vlastní styl oblékání. Část textů je věnována módě a zajímavým návrhům designérů.

Na závěr
Web StyleMag.cz vítá uživatele internetu, kteří si chtějí udržet svůj styl a chtějí, aby je obklopovalo příjemné a inspirativní prostředí. Všichni, kteří chtějí žít naplno a mají rádi design určitě články ocení. Přesvědčte se sami.


(8. 9. 2009 | pepperos)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí