Pátek, 05. 06. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Životopis vážně nestačí mít v šuplíkuVáš životopis musí být vidět. I ten nejlepší strukturovaný životopis je k ničemu v okamžiku, kdy leží pouze v šuplíku. Je vašim cílem vytvořit kvalitní životopis? Máme pro vás tip na web, který vám s tím pomůže.

Životopis nestačí mít v šuplíku: Kam s vaším životopisem?
Stále častěji se setkáváme s profesionálně zpracovaným životopisem, který si uchazeč nechal vypracovat firmou - prý i za částku více než 1000 Kč. Tyto peníze jsou v řadě případů zřejmě vyhozené. Je řada serverů, které nabízejí možnost zpracování životopisu již za 99 Kč a platbu můžete provést odesláním SMS. Tuto službu nabízejí např. Životopisy.cz

Příklady použití
Váš životopis musí být vidět a to doslova a do písmene. Životopis, který uvidí jen 6 zaměstnavatelů znamená, že vás jen 6 zaměstnavatelů může zaměstnat. Cestou je vystavit váš životopis v databázích uchazečů, kde zaměstnavatelé hledají. Vystavení životopisu je zcela zdarma.

Ze zákona nesmí být uchazeči účtována žádná částka za zprostředkování zaměstnání. Tyto náklady musí vždy hradit firma a tak vstup do těchto databází životopisů tedy hradí firmy.

Další cestou jak může být váš životopis vidět je přímé zasílání vašeho životopisu firmám, které podnikají ve vašem oboru a jsou v dostupné vzdálenosti pro vaše případné dojíždění do práce.

Neopomeňme ani možnost distribuovat životopis přes sociální sítě například LinkedIN.

Na závěr
Zkuste se zapřemýšlet, zda vás nenapadne další cesta, jak váš životopis může být vidět.
(8. 3. 2011 | chavesak)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí