Čtvrtek, 22. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Jak zvládnout hektické stěhování do nového bytuMísto svého bydliště měníme zpravidla jen párkrát za život. Právě kvůli tomu, že přesunujeme celý svůj život na nové místo, je toto období velmi zmatené a stojí mnoho sil. Naštěstí lze toto období přežít s úsměvem na tváři. S pomocí webu.

Profesionální Stěhování: Zjistěte jak na stěhování v Praze a v Brně.
Před samotným stěhováním, musíme vybrat vhodnou stěhovací službu. Tyto firmy působí v celém regionu, takže i provádíme z okolí Prahy, můžeme zvolit stěhování Praha. Cenu za tuto službu jsou schopní odhadnout i operátoři na telefonní lince.

Příklady použití
V případě větších prostor může místo navštívit stěhovací technik. Stejný princip platí třeba i pro stěhování v Brně. Dalším důležitým bodem je připravit své okolí. Zaprvé je nutno všechny obyvatele upozornit, že další den bude výtah plně vytížen. Zadruhé musíme zajistit volný přístup stěhovacímu autu co nejblíže ke dveřím.

Stěhováním ovšem celý kolotoč nekončí. Po přesunu na do nového domovu je potřeba zařídit plno ostatních věcí. Nejdůležitější je změnit adresu trvalého pobytu. Stějně tak tuto změnu musíme nahlásit v bance, spořitelně nebo případně u leasingové společnosti. Pro případ, že se nám nepodaří informovat všechny přátele, umožňuje pošta nahlášení nové adresy, kam bude odesílat zásilky směrované do původního bytu. Pokud již budeme jednat s pojišťovnou, je nutné zároveň zrušit staré pojištění domácnosti.

Co byste ještě měli vědět
Samozřejmostí je odhlášení odběru elektřiny a plynu – potřebné formuláře se nalézají na jejich internetových stránkách. Při stěhování je rovně důležité nezapomenout odhlásit telefonní linku. Případně si ji nechat přenést na nové bydliště. Jak je tedy vidět, se stěhováním nesouvisí jen přemisťování svých osobních věcí, ale i plno zařizování a nahlašování změny.
(12. 1. 2010 | petrvydrus)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí