Pátek, 02. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Profesionální stěhování i pro vásStěhovací služby jsou složeny komplexem doplňkových služeb. Právě doplňkové služby mohlou hrát velkou roli při volbě té které společnosti. Jaká je v dnešní době ideální stěhovací služba a co všechno společnosti nabízejí? Jaký servis můžeme opravdu čekat? Máme pro vás tip na web, který vám pomůže.

Profesionální stěhování: Stěhování v ČR i do zahraničí. Profesionální stěhování Praha, Brno, Ostrava. Komplexní stěhovací služby.
Firem nabízejících stěhování je v dnešní době mnoho. Zde je základní přehled možností využití firem na stěhování, ať už se jedná o stěhování bytu, nebo firmy, stěhování do zahraničí, případně umění a strojů. Firma musí zařídit i veškerou dokumentaci spojenou s dopravou, náklad majetku a bezpečné vyložení na adrese, kde si majetek vyzvednete.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Na webu najdete podrobnosti o službách: Servis ohledně stěhování bytů, stěhování kanceláří, stěhování uměleckých předmětů, stěhování těžkých břemen a strojů, nebo mezinárodního stěhování.

Nechybí výroba bezpečnostních obalů nejen pro umělecká díla na zakázku a poskytnutí dalších obalů na stěhované předměty. Balící služba a to kompletní, nebo částečná.

Firma by měla být schopna nabídnou všechny tyto varianty. Prodej obalových materiálů jako jsou fólie, fixační tělíska a krabice pro vlastní balení, pokud nehodláte využít balící službu. Demontáž a následnou montáž nábytkových souprav a samozřejmě nezbytnou ekologickou likvidaci starého nábytku a dalších předmětů, které již nebudete stěhovat. Vybraná firma by měla být schopna poskytnout vytvoření efektivního plánu stěhování, jeho logistiku a vytvořit "space plan" pro nové prostory. Větší stěhovací společnosti zajišťují také skladování majetku v zabezpečených halách společnosti. Rozsáhlý vozový park, abychom zbytečně neutráceli peníze za pronájem a provoz nadměrně velikých stěhovacích vozů, nebo například nestěhovali několik dní s malými tranzity.

Co všechno bychom měli čekat, kromě vstřícného jednání od firmy nabízející stěhování? Standartní služby stěhovacích společností

Stěhování bytů po celém území ČR, ale i schopnost spolehlivě přestěhovat klienta do zahraničí. Výběr vhodného stěhovacího vozu, ideální velikosti, abychom tím snížili celkové náklady na stěhování bytu. Bezpečné naložení, transport a nastěhování věcí do nového bytu, bez poškození majetku. Dále už záleží jen na zákazníkovi, jestli si zvolí i další stěhovací služby jako balící servis částečný, či celkový a zda-li nakoupí potřebné obalové materiály u firmy, která by je ovšem měla poskytovat ve výhodných finančních relacích.

Stěhování kanceláří, firem a společností je náročné z hlediska času. Proto by stěhovací společnost měla být schopna nabídnout servis s tím spojený. Vypracování plánů přípravy, logistiku dopravy, zaškolení personálu do celého procesu a také kalkulace možných řešení vše s přihlédnutím k tomu, aby firma netratila z přerušení svého provozu. Nadstandartem se dá považovat evidence majetku stěhované kanceláře a jeho štítkování, které ovšem zjednodušuje následné nastěhování do nového prostoru, kompletaci výpočetní techniky apod. Vyspělé stěhovací společnosti nabízejí zákazníkům dokonce návrhy space planu, tedy umístění nábytku v novém prostoru po jeho vyměření a tím také zkrátí čas stěhování. V rámci stěhovací služby by měla být také možnost stěhovat v podvečerních hodinách.

Co už se dá považovat za skutečně nadstandartní stěhovací službu?

Stěhování uměleckých předmětů se skutečně dá považovat za vysoký nadstandard. Je velmi náročné z hlediska bezpečnosti uměleckého předmětu a jeho transportu, proto tuto službu vykonává omezený počet společností. Stěhovací společnost by měla být schopna zajistit výrobu bezpečnostního obalu po konzultaci s kurátorem uměleckého díla. Mít vhodné stěhovací vozy (polstrovaný přepravní prostor, vozy s regulací teploty nákladového prostoru) a samozřejmě zkušený personál, včetně bezpečnostní složky. Celý transport musí být přesně naplánován a klient by měl mít možnost být i při transportu uměleckého díla, případně by firma měla zajistit stálý kontakt a monitoring vozu.

Ne všechny společnosti jsou také schopny zajistit stěhování těžkých břemen a strojů. Měly by mít takové technické vybavení, aby zvládly stěhovat kromě břemen a velkých předmětů atypických rozměrů také výrobní linky. S jejich stěhováním také souvisí pečlivý plán celého stěhování, vyměření objektů a prostorů, případná výroba překlenovacích můstků, nájezdových ploch a logistika transportu.

Mezinárodní stěhování - nezáleží, jestli potřebujete přestěhovat byt, firmu, těžká břemena, nebo umělecké předměty do zahraničí. Vždy je to velmi náročné a z tohoto pohledu je opravdu lepší svěřit se do rukou odborníkům. Převozu majetku bez časového plánu přejezdu kamionů skrz dálnice cizích států se neobejdete, jinak zbytečně ztratíte čas i peníze tím, že kamiony budou čekat na hodiny, kdy mohou projíždět dálnicemi a vy k tomu ztratíte nervy při vyřizování dokumentace a celních povolení. V případě stěhování do zahraničí raději volte stěhovací společnost, která provozuje také kamionovou dopravu, ta totiž bude mít i svůj tým specializující se na logistiku dopravy a vyřizování dokumentace s tím spojené. Při stěhování do zámoří by Vám stejně tak firma měla být schopna nabídnout dvě varianty stěhování. Kombinovanou, tedy kamionovou a lodní dopravu nákladu, která je ovšem časově náročnější, ale levnější. Anebo leteckou přepravu, dražší, ale z hlediska času neocenitelnou. Samozřejmě firma musí zařídit i veškerou dokumentaci spojenou s oběma typy dopravy, náklad majetku a bezpečné vyložení na adrese, kde si majetek vyzvednete z rukou jejich zaměstnanců, nebo případně od partnerské firmy působící v zámoří.

Na závěr
Jistě by se o problematice stěhování dalo hovořit více, ale to už by byl seriál na pokračování. Proto mi zbývá jen popřát vám šťastné stěhování na nové místo působiště a především promyšlenou volbu stěhovací společnosti.
(9. 8. 2010 | art10art10)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí