Středa, 23. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zábava a volný čas

Sportovnisazkar.cz - web nejen pro začínající sázkařeChcete začít se sázením po internetu? Chcete se naučit hrát poker a změřit své síly s protivníky v internetových kláních nebo jen přečíst zajímavé články? Potom jsou tu pro vás stránky www.sportovnisazkar.cz.

Sportovnisazkar.cz: Web nejen o sportovním sázení - rady a tipy pro sázkaře, ale i pro hráče pokeru.
Na webu naleznete i další zajímavé informace, videa, ankety nebo můžete živě sledovat vývoj utkání, na která jste si vsadili. Cílem webu je vyplnit mezeru na českém internetu.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Web se nevyznačuje vyčerpávajícími statistikami, ale snaží se sázkařům při výběru sázek nabídnout i zajímavé čtení, jedná se vesměs o netradiční postřehy nebo analýzy doplněné videi. K tomu jsou samozřejmě k dispozici tipy a rady, jak začít se sázením a nechybí ani škola pokeru pro začátečníky i pokročilé. Každý týden jsou vybírány nejzajímavější sázkové příležitostí s doporučeným tipem na výsledek zápasu, jehož průběh můžete sledovat přímo na stránkách.

Netradiční je rubrika Okamžiky, které psaly historii, která přiblíží čtenářům nejzásadnější sportovní momenty historie a zasvětí je do pozadí tehdejších událostí. Stručně se můžete seznámit i se povolením, které zlegalizovalo internetové sázení v Česku.

Na závěr
Web je zatím na počátku svého fungování, takže s veškerými vašimi dotazy, návrhy nebo připomínkami neváhejte kontaktovat redakci na adrese uvedené přímo na stránkách.
(27. 5. 2009 | sportovnisazkar)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
hezke
Jo, tak to je hodně dobrej web, jen tak dál! konečně něco víc než jen nudný statistiky

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí