Pondělí, 01. 06. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.

Máš talent? Tak ho ukáž!


9. 11. | Zábava a volný čas

Internetový portál www.mamtalent.sk poskytuje nádejným spisovateľom a spisovateľkám nielen priestor na publikovanie svojej tvorby na webe, ale tým najlepším aj vydanie knihy.
Celý článek


Komentáře
Radostný "porod"
Uf... konečně tedy spatří svě-lo světa nová kniha povídek... (leckdy snad zdravě erotických), s názvem "Milování na Modré planetě". Co může být nádhernějšího? Jako matku tohoto nového dítka mne porod stál nejen dosti sil, tak jak už se to v naší nádherné vlasti mnohým autorům stává, ale i přesto doufám, že sdělení, které povídky přinášejí, mé milované čtenáře zaujmou.Většina děje těchto povídkových celků vychází z prožité skutečnosti, stejně jako fotografické koláže dávných lidí, o kterých text vypráví. Možná má tato nová kniha maličko společného s "Uměním milovat" Distribuce proběhne v nakladatelství Alfa-Omega v Dobřejovicích u Prahy. Nu, šťastnou cestu, má nová holčičko. Přeji ti pevná nosná křídla! Tvoje máma BO.
autor: Alena Klímová (BO.- žena | vloženo: 18. 05. 2012, 17:27:07 | odpovědět 
Jediná cesta mých knih ke čtenářům je obdarovávání...
Už před pár lety jsem pochopi-a, že mé myšlenky vložené do básní, ilustrací i povídek, nelze v tomto státě, v tomto pozemském čase... prodávat. Stejně tak,jako mé děti.Jakási prodavačka v knihkupectví mne tehdy ubezpečila, že možná se lidé o mé knihy budou zajímat až po mé smrti. Byly právě Vánoce, a tak jsem si stoupla na chodník před toto knihkupectví a tašku, plnou svých knih, které nebylo možno nikterak prodat, jsem rozdala usměvavým babičkám, dětem, mladým lidem i smutným bledým stařečkům. Nikdy jsem ještě neměla krásnější pocit... Alena Klímová-BO. "Spící Básník"
autor: BO.- žena | vloženo: 19. 04. 2012, 05:43:19 | odpovědět 
Kdo hledá ten najde
Jsem velmi potěšena, že vznik- tato záležitost, toto vaše úsilí, ze které snad... snad vzejde pozitivnější přístup k české literatuře a jak doufám, hlavně k Poesii, která vždy byla vonnou třešničkou na chutném dortu literatury. Snad se opět navrátíme k dobrým časům, kdy básník, stejně tak, jako na ostrově Lesbos, před 25 stoletími, byl BÁSNÍK KRÁL. Snad na trzích už nebude Poesie i se svým Koněm Pegasem jen popelkou. Těším se, že i já budu moci někdy přispět z půldruhé tisícovky svých básní k "HOSTINĚ Ducha". Alena Klímová-Brejchová... Bo.-žena (www.bozena.majestat.cz)
autor: BO.- žena, "Spící básník" | vloženo: 03. 04. 2011, 18:33:18 | odpovědět 

Vložit vlastní názor
Jméno:
E-mail:
Titulek:
>> Nevkládejte prosím html tagy. Budou nefunkční. <<


Sem prosím opište kód z obrázku:
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí