Pátek, 02. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Solární elektrárny na klíčSpolečnost HiTechSolar nabízí kopletní služby v oblasti solárních panelů a elektráren na klíč. V oboru fotovoltaiky je dle vlastních slov jedničkou na tuzemském trhu. Patří k prvním průkopníkům fotovoltaiky, kteří začali na tuzemském trhu s výstavbou solárních elektráren na klíč. A mnohé o této problematice uvádí na svém webu.

Solární systémy - HiTechSolar: Společnost HiTechSolar se zabývá návrhem, dodávkou a kompletní realizací solárních elektráren na klíč.
Velmi diskutovaným tématem je v dnešní době životní prostředí. Během posledních pár let se životní prostředí, v důsledku rozšiřování průmyslu, výstavby jaderných elektráren a využívání většího množství dopravních prostředkům, mnohem zhoršilo. Jedním ze způsobů, jak šetřit životní prostředí je využívání sluneční energie prostřednictvím solárních panelů, kolektorů a solární elektrárny, kdy si můžeme ekologickým způsobem přeměnit sluneční energii na energii elektrickou. Sluneční energie jako jeden z obnovitelných přírodních zdrojů má největší elektrický potenciál, který pak můžeme využít na výrobu elektrické energie. Využívání obnovitelného zdroje energie je pro životní prostředí vždy únosnější než využívání neobnovitelných zdrojů jako jsou například ropa či zemní plyn, které se postupně vyčerpají a zároveň zatěžují životní prostředí.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Prací firmy je získávání solární energie ze slunečního záření pomocí solárních panelů, čímž šetří životní prostředí a zároveň vydělává na volně dostupné energii ze slunce. Fotovoltaika je technologie s neomezeným potenciálem a časově neomezenou možností výroby elektrické energie. Zákazníkům poskytuje komplexní servis od vypracování projektu přes montáž až po připojení do sítě a zprovoznění solární elektrárny. Uvádí na trh nové trendy ve fotovoltaice .

K nejvýznamnějším projektům patří provoz jednoho z největších tuzemských ekologických zdrojů elektrické energie – solární elektrárny a panely v Ostrožské Lhotě o celkovém výkonu 2,250 MWp. HiTechSolar je dle vlastních slov zárukou mnoholeté zkušenosti, nadstandardní péče o zákazníky a profesionálního plnění svěřených zakázek a projektů. Je prý první společností v České republice, která zrealizovala projekt podpořený státním programem. Rozšiřuje svůj zájem i aktivity v oboru obnovitelných energetických zdrojů. Tato práce pro ně dle vlastních slov neznamená pouze výdělek. Umožňuje jim žít s pocitem, že přispěli ke snížení produkce skleníkových plynů a zamezili dalšímu znečišťování ovzduší. Informace o nutnosti využívání ekologických zdrojů energie chce šířit mezi spoluobčany po celé republice i v zahraničí.

Na závěr
Solární panely a solární elektrárny jsou fotovoltaickou cestou, jak ušetřit peníze se společností HiTechSolar.
(26. 7. 2010 | lenulema)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí