Úterý, 14. 07. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Solární technologie PhonosolarFotovoltaika je jeden z nejrychleji rostoucích energetických oborů současnosti. Novinky a trendy z tohoto progresivního oboru i letos představí firmy veřejnosti na největší světové výstavě solárních technologií Intersolar. Pokud se o tuto problematiku zajímáte, nemiňte náš dnešní webový tip.

Phonosolar: Web světového výrobce a dodavatel technologií pro solární a větrné elektrárny.
Zmíněná výstava bude probíhat ve dnech 27. až 29. května 2009 v Mnichově. Na výstavě Intersolar 2009 se bude prezentovat také světový výrobce a dodavatel solárních panelů značky Phonosolar - společnost SUMEC Corporation, která se v České republice specializuje na velkoobchodní prodej kompletů a komponent pro solární a větrné elektrárny. Největší světová výstava solárních technologií Intersolar je určena pro každého, kdo se pohybuje v solárním průmyslu. Intersolar se zaměřuje především na fotovoltaiku, solární a termální energetiku, a mimo jiné i na solární architekturu.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Na webu se dočtete nejen o solárních elektrárnách, ale třeba také o domácích větrných elektrárnách. Podrobnosti, novinky, ceny jednotlivých řešení. Pokud tedy nemůžete na výstavu, web vám může poskytnout to, co potřebujete.

Světový výrobce solárních panelů značky Phonosolar s třicetiletou tradicí představí na prestižní výstavě Intersolar 2009 v Mnichově své nejrozšířenější a nejzajímavější produkty a služby v oblasti fotovoltaické technologie. Aktuální informace najdete na zmíněném webu.

Ještě několik poznámek
Pokud se o tuto problematiku zajímáte, určitě web Phonosolar nemiňte.
(7. 5. 2009 | phonosolar)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí