Čtvrtek, 22. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování

Sněhové řetězyNastává zimní sezóna a na silnicích přibývá sněhu, který může být pro řadu řidičů velmi nebezpečný. Bez zimních pneumatik a sněhových řetězů se může velmi stát, že se auto dostane do smyku a následky mohou být tragické. Máme pro vás tip na web, jenž vám poradí.

Sněhové řetězy: Nabídka sněhových řetězů, bez nichž se může stát, že se auto dostane do smyku a následky budou tragické.
Na horách při pomalé jízdě ani nemusí jít o život, ale je velmi nepříjemné v mrazech tahat auto ze závějí nebo prosit kolemjedoucí auta o vytáhnutí z pod ledového kopce, odkud se auto již samo nerozjede ani s pomocí auto tlačících spolujezdců. Důvodů pro sněhové řetězy je mnoho.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Pokud jste se již rozhodli, že sněhové řetězy skutečně smysl mají, je třeba rozmyslet si i o jaký jejich typ máte zájem. Na trhu jich existuje velká řada a každý typ má nějaké přednosti i nevýhody. Víceméně nejvíce se prosazují kovové řetězy, které jsou asi nejpoužívanější. Mezi nimi se dále dají rozlišit sněhové řetězy klasické a automaticky montovatelné, které se i liší výrazně cenou.

Druhý typ je relativní novinka na trhu a jedná se o textilní sněhové řetězy. Ty se dají nasadit velmi rychle a pohodlně oproti klasickým, ale jsou o trochu méně účinné v extrémnějších podmínkách – závisí zde podle typu a očekávání. Rozhodně se vyplatí porovnat vždy konkrétní nabídky prodejců a zeptat se na jejich výhody a nevýhody.

Máte sněhové řetězy již v autě a nevíte jak se dají nasadit? Velmi častá situace zvláště u mladých řidičů, kteří si půjčí auto od rodičů a poté se dostanou do nestandardní situace a neví si rady. Proto doporučuji před jízdou vždy nastudovat způsob jak nasadit sněhové řetězy.

Na závěr
Šťastnou a bezpečnou cestu! Na tomto webu najde o sněhových řetězech opravdu mnohé.
(15. 1. 2010 | chavesak)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí