Úterý, 01. 12. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Smontovaný nábytek až do bytuNábytek Jeko zboží doručí rychle, ve smontovaném stavu a ještě vynese do patra. Vše můžete zaplatit kartou. Určitě navíc nepřehlédnete příznivé ceny, které nabytek-jeko.cz připravil a na svém webu prezentuje.

Nábytek Jeko: Nábytek z masivu, kuchyně, dětský nábytek, rustikální nábytek za příznivé ceny.
Nábytek Jeko podle svých majitelů stále zdokonaluje služby pro své zákazníky a díky tomu se mu daří se zákazníky udržet krok. Každý den přibývají nové výrobky na shopu, slevové akce běží po celý rok. Sortiment nábytku je opravdu široký a pestrý.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Nábytek Jeko nabízí nábytek různých kategorií. Rodiče zde např. naleznou manželské postele, skříně, ložnicové sestavy. Dětem se budou líbit válendy ve tvaru autíčka či velryby, patrové postele nebo zahradní houpačky či skluzavky. Zájemci o rustikální nábytek doporučujeme navštívit sekci "nábytek z masivu" nebo "rustikální nábytek". Kdo holduje spíše modernějšímu stylu, tak na své si přijde v kategorii "nábytek BRW nebo nábytek Nej". Rozdělení nábytku do kategorií: židle, stoly, skříně, kovový nábytek apod. velmi usnadní hledání. Pro ještě rychlejší nalezení výrobku můžete použít "Parametrické hledání".

Nábytek Jeko Moravia s.r.o. je zároveň výrobcem nábytku z masivu. Při koupi tohoto nábytku víte, že se jedná o český výrobek kvalitního provedení.

Co byste ještě měli vědět
Při navštívení shopu nepřehlédněte "slevové akce" a jiné časově omezené nabídky pro zákazníky.
(15. 9. 2009 | diteexpert)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí