Středa, 23. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zábava a volný čas

Ukažte světu své mazlíčkyČeskému internetu se nedávno představila nová služba pro všechny chovatele s názvem Zvířectvo. Registrovaní uživatelé tu mají možnost vytvářet profily svých zvířat a doplňovat je fotografiemi podobně, jako to děláme my u svých profilů na různých komunitních webech.

Zvířectvo: Služba pro všechny chovatele.
Pokud se tu přihlásíte, můžete s ostatními uživateli komunikovat pomocí soukromých vzkazů a přidávat si je do přátel. Dále je také možné použít hlídacího psa. Ten za vás bude hlídat všechny akce uživatelů nebo jejich zvířat, které vás zajímají. Je toho opravdu hodně co vás na Zvířectvu čeká.

Příklady použití
Registrovaní uživatelé mají možnost vytvářet profily svých zvířat a doplňovat je fotografiemi podobně, jako to děláme my u svých profilů na různých komunitních webech. Přitom nezáleží, jestli máte psa, kočku, kanárka nebo pštrosa. Všechny němé tváře, a to i papoušci, jsou zde vítány. Tyto zvířecí profily jsou spojené s diskuzí a také hodnocením s různými žebříčky. Zajímavou funkcí je také možnost spojovat jednotlivé profily do rodokmenů. Prezentování svých mazlíčků ovšem není to jediné, co na vás zde čeká.

Uživatelé mají dále také možnost vést svůj deník, ve kterém mohou psát články o svých mazlících nebo o zvířatech obecně. Můžete se tedy podělit také o všechny své zvířecí příběhy a nejen zvířata ukazovat. Dále samozřejmě nechybí také diskuze nebo inzerce.

Na závěr
Máte-li zájem, přijďte také a ukažte všem své zvířectvo.
(22. 5. 2009 | BildrBorec)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí