Sobota, 28. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Hromadné slevy pohromaděHromadné slevy neboli také kolektivní nakupování nyní zažívá svou slávu a vzniklo tak mnoho různých serverů, na kterých můžete nakoupit s výraznou slevou. Opravdu je ale chcete procházet všechny?

Hromadné slevy: Všechny nabídky hromadných slev pohromadě. Nemusíte tak navštěvovat každý slevový server zvlášt.
Výše slev není jednotná, závisí vždy na konkrétní nabídce, pravidlem ale je, že sleva je vyšší než 40%. Mnohdy je ale ještě mnohem vyšší a není neobvyklé, že je dokonce 80 i 90%! To je určitě zajímavé - a ještě zajímavější jistě je, najít všechny slevy na jednom místě.

Jeden příklad za všechny
LevnějšíSlužby.cz jsou rozsáhlý projekt, který sleduje stovky různých serverů s hromadnými slevami po celém světě. Díky tomu se můžete spolehnout na kvalitní automatický systém, který mnohokrát denně prochází všechny servery a ukládá nové nabídky. Díky tomu zde naleznete stovky výhodných nabídek z více než 100 různých serverů poskytujících slevy. Návštěvníci serveru se skupinovými slevami si tak mohou koupit třeba i to, co by si normálně nemohli dovolit.

Jak to tedy funguje? Server s obchodníkem domluví slevu minimálně 40% na službu nebo produkt za podmínek, že si jej minimálně objedná určitý počet lidí. Server vystaví nabídku na svých stránkách, které mají vysokou návštěvnost. Pokud návštěvníka sleva zaujme, objedná si daný produkt nebo službu - v této chvíli ještě neplatí. Když je dostatečný počet lidí (min. počet kupujících), stává se sleva aktivní a až v této chvíli návštěvníci platí. Pokud je již sleva aktivovaná, peníze se online platbami realizují ihned. Po zaplacení dostávají návštěvníci tzv. voucher, který obsahuje unikátní kód. Většinou nabídky slev trvá pouze 1 den. Po ukončení nabídky slevy se odešle seznam unikátních kódů obchodníkům a pokud přijde zákazník s platným voucherem, dostane požadovanou službu nebo produkt na základě tohoto unikátního kódu.

Co byste ještě měli vědět
Nakupování se slevou není nic těžkého. Ať se jedná o slevu na masáž, do restaurace, nebo např. pobyt v hotelu, zakoupení je jen otázka chvíle. Přes hromadné slevy naleznete zajímavou nabídku a kliknutím na odkaz se dostanete přímo na její detail na stránce poskytovatele slev. V tomto detailu naleznete podrobnější informace, popis a samozřejmě také možnost zakoupit poukázku (voucher) na využití této slevy. Zaplatit můžete na většině serverů bankovním převodem nebo platební kartou. V případě platby platební kartou obdržíte poukázku ihned a už zítra můžete slevu využít. Sledujte ale informace o tom, od kdy je možné tuto poukázku uplatnit. Stačí si pak jen tuto poukázku vytisknout a využít ji předem v místě slevy. Nic dalšího pak již na místě platit nemusíte, vše, co je součástí nabídky, již zaplaceno máte.
(12. 1. 2010 | iqsyscz)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Hromadné slevy
<a href="http://tipynaslevy.cz/">Hromadné slevy</a> najdete na tomto webu, je jich tam fakt hodně :-D Chcete opravdové <a href="http://tipynaslevy.cz">slevy</a> ? až

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí