Pondělí, 28. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Další trik jak na slevyKaždý konzument se snaží v období finanční krize s limitovaným rozpočtem nějakým způsobem ušetřit. A právě web je jednou z cest, která často vede k úspěchu. Statistiky předpokládají, že i když noviny a jiné tiskoviny jsou i nadále popředními zdroji slevových kupónů, očekává se, že využívaní internetových kupónů v budoucnu poroste. Jak se tedy k internetovým kupónům dobrat? Máme pro vás tip.

eKupóny.cz: Internetové slevové kupóny.
Katalog internetových kupónů ekupony.cz je manuálně plněn registrovanými inzerenty, což garantuje věrohodnost publikovaných slev a akčních cen výrobků. Všechny kupóny jsou přehledně řazeny do jednotlivých kategorií a rozlišují se dva základní typy: online kupóny a tisknutelné kupóny. Online neboli elektronický je uplatnitelný přímo na webových stránkách e-shopu prodejce a tisknutelný reprezentuje tradiční formu slevového kupónu, kdy je potřeba kupon vytisknout a donést jej do prodejny.

Najdete tu například...
Najdete zde velice často mimořádné akce ne jenom na konkrétní produkt ale i na kompletní sortiment určitého obchodu. Procentuální slevy se pohybují v rozmezí 3% - 25%. Někdy i víc. Výše slevy může být také vyjádřená korunově. Stejně tak se nemusí jednat výhradně o slevu na dané zboží/službu, ale klidně i o slevu na různé poplatky. Zde bych uvedl například 100% slevu na 100 dní pro všechny poplatky u nejmenovaného aukčního portálu.

Online kupón se uplatňuje kliknutím na tlačítko "uplatnit kupón" u daného online kupónu. Uživatel je pak automaticky přesměrován na stránku e-shopu obchodníka, který dané zboží/službu inzeroval (táto stránka - její URL byla zadána/definována samotným obchodníkem, tedy inzerentem v době vkládání nového kupónu).

Co byste ještě měli vědět
Nechte se zlákat a navštivte tyto internetové stránky. Pozor ale, platí zde staré známé: kdo zaváhá, nežere. Všechny slevové kupóny mají omezenou platnost. Omezenou na straně katalogu i na straně prodejce. Může se tedy stát, že kupón, který vás zaujal včera, dnes již nevyužijete.
(19. 10. 2009 | stafer)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Kupony
Velké množství slevových kupónů najdete také na novém webu http://slevovykupon.net/

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí