Čtvrtek, 22. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování | Elektronika a počítače

Užijte si všechny slasti životaMáte rádi dobré jídlo a pití, milujete technické vychytávky, nadšeně cestujete, pořizujete si luxusní oblečení a doplňky? Užíváte si prostě života naplno? Pak je tu pro vás nový internetový magazín Slasti.cz, který se věnuje všem věcem, kvůli kterým stojí za to žít. Jistě v něm najdete inspiraci.

Slasti.cz: Stránky o všech radostech života.
Všechny příspěvky jsou na stránkách Slasti.cz rozděleny do rubrik Pochoutky, Cestování, Elektronika, Sport a hry, Životní styl a Umění, nechybí však ani rozsáhlé Diskusní fórum a prostor pro poznámky a články uživatelů. Rady uživatelů jsou navíc rozčleněny i podle různých míst České republiky a týkají se například diskoték a tance, zájmových klubů, restaurací, památek, nabízených masáží všeho druhu, sportu a cvičení, cukráren, nákupů a zábavy obecně.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Aktuálně najdete na webu Slasti.cz třeba článek o vynikající čokoládě Hotel Chocolat. Vyrábí se ze speciální odrůdy kakaových bobů pěstovaných na plantáži karibského ostrova St Lucia. Čokolády Hotel Chocolat jsou známé kvalitou i exkluzivním balením svých čokoládových produktů.

Firmu založili britové Angus Thirlwell a Peter Harris v roce 1993 s jediným cílem: Chtěli, aby si britští zákazníci, znudění nabídkou průměrných čokolád ze supermarketů, mohli koupit skutečně kvalitní čokolády. Vybrané čokolády nejprve prodávali prostřednictvím katalogu, posléze vznikla jejich vlastní značka Hotel Chocolat. Ta se dnes prodává především prostřednictvím webu a sítě více než třiceti vlastních obchodů.

Z jiného soudku je text o nejtenčím mobilu v hodinkách na světě. Elegantní mobilní telefon ukrytý v náramkových hodinkách podle něj už není vizí budoucnosti, ale horkou realitou. Po řadě rozměrných a těžkých hodinek s mobilem konečně přichází přístroj, který má šanci si vás získat: Hodinky/mobil Samsung S9110 je malý, lehký, nabízí dotykový displej a vypadá opravdu reprezentativně. Má tloušťku 11,98 mm, což je jen o nějaké dva či tři milimetry více než běžné pánské náramkové hodinky. Ostatní rozměry činí 57,5 x 41,4 milimetru, váha je 91 gramů. Kromě tloušťky vás už na první pohled zaujme i barevný 1,76“ plně dotykový displej, odolný proti poškrábání, a elegantní kožený pásek.

Na závěr
Pokud máte rádi dobré a zajímavé věci, pak je web Slasti.cz počtením právě pro vás. Některé z oněch věcí pak podle provozovatelů budete moci vyhrát v rámci aktuálních nebo připravovaných soutěží.
(28. 7. 2009 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí