Pátek, 27. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Wow! Skate oblečení RepresentFirma Represent se zabývá výrobou vlastní kolekce oblečení a doplňků pro volný čas. Díky svému unikátnímu stylu si rychle našla místo mezi světovými značkami vyrábějícími skate oblečení. Vzhledem k zaměření na cílovou skupinu mladých lidí je k dostání zejména v obchodech specializovaných na snowboarding a skateboarding po celé ČR a na Slovenku. A my vám dnes představíme jí i její web.

Skate oblečení Represent: Represent - vlastní kolekce oblečení a doplňků pro volný čas.
Nejen trenýrky a boxerky: Prvním a nadále nejdůležitějším produktem firmy jsou pánské trenýrky tzv. boxerky, které mají na našem trhu unikátní obal v podobě potištěné plechovky, která díky originálnímu designu zvyšuje popularitu tohoto pohodlného pánského spodního prádla.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Sortiment je ale mnohem rozmanitější - pánské i dámské mikiny s kapucí, kalhoty, bundy, trička, košile a plavky. Z doplňků např. klíčenky, čepice nebo peněženky.

Represhop.eu: Firma má nejen vlastní kamennou prodejnu v centru Prahy, ale také internetový obchod Represhop.eu. Mezi hlavní výhody nákupu přes e-shop patří výběr z nejaktuálnější nabídky, výhodnější cena a také lákavý věrnostní systém. Pokud např. nakoupíte zboží Represent v hodnotě nad 10.000,- Kč (nemusí být jednorázový nákup), dostanete doživotní slevu 5%! Zboží vám může být doručeno do 48 hodin s dopravou zdarma v případě, že nakoupíte nejméně za 2 000 Kč.

Co byste ještě měli vědět
Represent je sponzorem mnoha různých sportovních a společenských akcí a obzvláště vlastního týmu sportovců - od mladého mistra světa ve footbagu Vaška Kloudy, přes několikanásobného mistra v bike trialu Petra Krause, až po několik dalších zástupců na poli snowboardingu, skateboardingu, bike trialu a FMX. Dále podporuje zástupce hudební scény a Ondřeje Slapničku, který jako jeden z nejúspěšnějších freestyle bartenderů v ČR dosahuje výborných výsledků ve světových soutěžích. Mezi největší sponzorované akce patří především open-air festival HIP HOP KEMP, který je po celém světě stále populárnější. A dále spousta hudebních a sportovních soutěží.
(23. 7. 2009 | LumicekL)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí