Pátek, 02. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování

Seychelské ostrovy – dovolená uprostřed přírodního ráje



Klasická dovolená například v Chorvatsku nebo Itálii nabízí přeplněné pláže a objevování míst, kde již byly tisíce turistů. Zájezd na Seychely je ale něco odlišného. Samotná Seychelská republika se rozkládá na více než 130 ostrovech. A dnes si představíme jí věnovaný web.

Last minute zájezdy na Seychely: Last minute zájezdy na Seychely, ostrov Mahé, ostrov Praslin.
Nejvíce obyvatel žije pouze na třech vnitřních ostrovech. Pokud máte rádi společnost, ruch a kompletní servis, je pro vás nejlepší volbou dovolená na ostrově Mahé. Žije zde více než 80 % obyvatelsva a nabízí vše, co jen se dá od turistické destinace očekávat.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Trochu jinou dovolenou jsou ovšem ostrovy Praslin a La Digue. Patří mezi největší ostrovy, ale je zde pouze malé množství návštěvníků, hotelů a cestovního ruchu. Přírodní scenérii zde nekazí ani to málo hotelů, co zde vyrostlo. Podle nařízení vlády, nesmí být žádná stavba vyšší než vzrostlá palma. Ať již zvolíte kteroukoliv destinaci, v každém případě na vás čekají čisté, písčité a mnohdy liduprázdné pláže.

K relaxaci lákají nejen pláže, ale i příroda. Seychelané si cenu své přírody plně uvědomují a více než polovina ostrovů je vyhlášena za národní parky. Na své si zde ovšem přijdou i lidé vyznávající aktivní dovolenou. Na každém ostrově je spousta cílů vhodných pro dlouhé procházky a i dokonce tůry. Velmi oblíbené a i doporučované je potápění na Seychelech. I když všechny ostrovy vypadají netknuté civilizací, i zde lze narazit na velmi kvalitní síť potápěčských základen. Možnost obdivovat podmořskou hladinu je přístupná jak profesionálům, tak i zvědavým začátečníkům.

Co byste ještě měli vědět
Všechen tento luxus a dokonalé podmínky jsou ovšem vykoupeny cenou zájezdu. Last minute zájezdy na Seychely slibují cenu dovolené značně snížit a přiblížit na dosah mnohem větší skupině turistů. Ať již se rozhodnete pro jakkýkoliv ostrov nebo formu zájezdu, Seychely vás jistě nezklamou. Ročně se domů vrací tisíce turistů, kteří na tuto dovolenou nikdy nezapomenou.
(1. 2. 2010 | petrvydrus)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí