Pondělí, 13. 07. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby | Vývoj webu

Xerno.cz: Nový hráč na trhu s webovými stránkami



Dnes si zde představíme stránky poskytovatele webových služeb: Xerno.cz totiž poskytuje širokou škálu služeb z oboru tvorby webových stránek. Hlavními aktivitami jsou podle jeho zástupců webdesign, SEO, copywriting a také tvorba aplikací na míru. Tvoří weby všeho druhu: e-shopy, firemní stránky nebo fóra.

Tvorba webových stránek Xerno.cz: Xerno.cz poskytuje širokou škálu služeb z oboru tvorby webových stránek – SEO, webdesign, copywriting, aplikace na míru a více.
Firma Xerno.cz v Karlových Varech poskytuje širokou škálu služeb z oboru tvorby webových stránek. Hlavními aktivitami jsou SEO, webdesign a copywriting, ale nabízí i tvorbu aplikací, konfigurace serverů a více. Jak již bylo zmíněno v úvodu, tvoří webové stránky všeho druhu: e-shopy, osobní i firemní prezentace, fóra.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Xerno.cz vytváří webové stránky zejména pro firemní klientelu; jak jednodušší weby s několika podstránkami, tak i stránky s komplikovanější vnitřní strukturou, online aplikacemi a mnoha multimediálními prvky. Každé internetové stránky jsou dělané na míru pro účel, který mají splňovat.

Ať už jste velká prosperující firma s mnoha pobočkami, menší rodinný podnik, živnostník nebo někdo, kdo chce světu viditelně představit výsledky své práce či oblíbený koníček, v 21. století k tomu potřebujete kvalitní webové stránky. U Xerno.cz si můžete vybírat ze široké škály možností internetových stránek – od klasického menšího webu s menu o několika položkách až po mnohavrstevné webové stránky zahrnující diskusní fórum, e-shop nebo sekci přístupnou jen přihlášeným uživatelům. Ať už vám jde o prezentaci firmy, prodej vlastních výrobků či třeba web sdružující fanoušky hudby, pracovníci vám poradí, jaký typ stránek si zvolit a jak je koncipovat – a web bude dle vašich požadavků a nároků vytvořen.

V nabídce je vlastní framework pro e-shopy

E-shopy jsou čím dál tím důležitější ve srovnání s klasickými kamennými obchody a i vlastník kamenného obchodu dělá dobře, když si vedle něj pořídí e-shop, neboť mnoho zákazníků už nevěnuje pozornost zboží, které není k prohlédnutí a objednání na internetu. Vystavení zboží na internetu navíc často motivuje se dojít na produkt podívat osobně a dozvědět se o něm více přímo od prodejce.

Tak proč už e-shop nemají všichni obchodníci? Někteří z nich jen neví, jak na to. Bojí se, že e-shop bude drahý a že s ním nebudou umět zacházet. U Xerno.cz se toho podle jeho zástupců vůbec obávat nemusejí; firma má podle nich unikátní framework pro vytváření a správu e-shopů, který umožňuje programátorovi rychle a bez problémů provést větší úpravy a i naprostému laikovi přidávat kategorie či nové produkty a editovat údaje o nich, jako kdyby pracoval třeba s pouhým textovým editorem. U jakýchkoli webových stránek od Xerno.cz se podle zástupců Xerno jednoduše dají přes redakční systém provádět úpravy textového a obrázkového obsahu webu.

Aplikace na míru jsou také v nabídce

Potřebujete mít online aplikaci na správu databáze, vyhodnocování anket, generování grafů či kontrolu dat, nebo chcete své stránky oživit třeba online hrou? To vše je možné podle Xerno zajistit, stačí se domluvit s programátory Xerno.cz na konkrétním projektu.

Stránky s aplikacemi dostupnými online jsou vhodné pro firmy, jejichž zaměstnanci často cestují a potřebují mít k webovým aplikacím přístup ze svého notebooku, tabletu i mobilního telefonu, či pro větší instituce, jakými jsou například školy či vědecké ústavy. Xerno.cz také vytváří aplikace na míru pro smartphony.

Služby Xerno.cz můžete využít i tehdy, pokud již vlastní webové stránky máte a nechcete je příliš měnit. Můžete si objednat například copywriting, tedy tvorbu originálních textů pro weby, nový moderní webdesign nebo SEO optimalizaci, která vám podle zástupců Xerno díky zdůraznění správných klíčových slov, dostatku originálního obsahu a registraci do internetových katalogů zajistí vyšší pozici ve vyhledávačích jako Google nebo Seznam. Stránky pomáhá propagovat i aktivní reklama, jako jsou například PPC kampaně, s nimiž má Xerno.cz také zkušenosti.

Xerno.cz kromě toho nabízí i optimalizaci již existujících webových stránek pro různé internetové prohlížeče, výuku programování a návrhů databází, hostingové poradenství a konfiguraci serverů.

Na závěr
Můžete se také podívat na reference od předchozích zákazníků. I ty vám mohou napovědět.
(9. 1. 2012 | xerno1)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí