Středa, 12. 08. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Vývoj webu

SEO tester – užitečný nástroj pro optimalizaci stránekSpolečnost IT Studio vyšla vstříc požadavkům provozovatelů webů a internetových obchodů a vyvinula vlastní on-line nástroj „SEO tester“, který je určený pro zjišťování základních SEO faktorů ovlivňujících pozice ve vyhledávačích.

SEO tester: On-line nástroj „SEO tester“ je určený pro zjišťování základních SEO faktorů ovlivňujících pozice ve vyhledávačích.
Zaměřuje se na hodnocení klíčových prvků, díky kterým se stránky zobrazují ve výsledcích vyhledávání při zadání konkrétních dotazů. Pomocí něho lze odhalit potenciální slabá místa stránek a porovnat aktuální pozice výsledků vyhledávání s konkurencí.

Příklady použití
Základní filozofie SEO testeru je postavena na klíčových slovech a frázích, jež jsou základním stavebním prvkem celého SEO. Pokud se na stránkách dané klíčové výrazy nevyskytují, je prakticky nemožné, aby se při jejich vyhledávání stránky ve výsledcích zobrazovaly. SEO tester se zaměřuje na vhodné využití těchto výrazů v důležitých částech struktury kódu tak, aby jim byla přidělena co nejvyšší priorita. Pomůže určit místa, kde by se tyto výrazy měly vyskytovat, a ukáže aktuální stav a umístění hledaných výrazů na testované stránce.

IT Studio je poskytovatelem komplexních internetových služeb. V oblasti SEO se zaměřuje na sestavování analýz a auditů. Optimalizuje weby a internetové obchody pro dosažení předních míst ve vyhledávačích a zvýšení efektivity prodeje. Spravuje obsah stránek (tzv. copywriting) a pomáhá svým klientům získávat nové zákazníky pomocí moderních marketingových nástrojů.

Co byste ještě měli vědět
Dalšími aktivními oblastmi internetových služeb jsou poradenství v internetovém marketingu, správa PPC reklamních kampaní, EasyShop - poskytování řešení pro internetový obchod, WebGet - vývoj redakčního systému pro správu webových prezentací a snadné publikování na internetu.
(4. 1. 2010 | itstudio)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí