Úterý, 01. 12. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Vývoj webu

Nástroje pro SEO zdarmaVlastníte web? A potřebujete více návštěvníků? Ne? Ano? Pokud zní vaše odpověď Ano, pak pravděpodobně potřebujete něco vědět o SEO – Search Engine Optimization, optimalizaci stránek pro vyhledávače. A také pravděpodobně potřebujete používat nějaké nástroje pro SEO. Některé z nich nabízí web SeoCentro.

SeoCentro: Web věnovaný SEO – optimalizaci webů pro vyhledávače.
Wikipedia říká: „SEO (Search Engine Optimization, optimalizace pro vyhledávače) je metodologie vytváření a upravování webových stránek takovým způsobem, aby jejich forma a obsah byly vhodné pro automatizované zpracování v internetových vyhledávačích. Cílem pak je získat ve výsledku hledání ve vyhledávačích pro danou webovou stránku vyšší pozici, která odpovídá obsahu a tím četnější a zároveň cílené návštěvníky.“ Pro dosažení uvedeného cíle se používá řada technik i nástrojů. Docela dobrá sada nástrojů je k dispozici právě na již zmiňovaném webu SeoCentro.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Meta Tag Analyzer je nástroj pro analýzu webových stránek. „Tento nástroj pro search engine optimization analyzuje nejen meta tagy, ale snaží se použít stejnou techniku, jako vyhledávací roboty vyhledávačů,“ říkají autoři SeoCentro.

Nástroj Keyword rank checker je užitečný, když chcete zjistit pozici své stránky ve vyhledávačích a potřebujete pokročilou zprávu o možných příčinách. Keyword Analyzer vám zase pomůže prozkoumat a analyzovat cílení stránky prostřednictvím klíčových slov pro jakékoli vámi definované klíčové slovo a URL.

U nástroje Link Popularity Check Tool autoři říkají: „SeoCentro navrhlo tento nástroj pro SEO abyste mohli zjistit popularitu své stránky prostřednictvím odkazů z webových stránek. Nástroj osloví Google, Yahoo, AllTheWeb, AltaVista, a MSN aby zjistil, kolik odkazů vede na vaše stránky.“

Co byste ještě měli vědět
Na webu SeoCentro jsou i další nástroje. Třeba Search Saturation tool, Keyword Suggestion tool (návrh klíčových slov), Keyword Density tool (nástroj pro analýzu hustoty klíčových slov), PageRank Check (zjištění PageRanku) and DC PageRank Check. A závěr? Pokud prostě potřebujete nějaké nástroje pro SEO, web SeoCentro určitě vyzkoušejte.
(16. 3. 2009 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí