Pátek, 27. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Finance a podnikání | Zábava a volný čas

On-line software pro tvorbu schémat - zdarmaVětšina programů pro tvorbu schémat po vás chce, abyste se trápili volbou barev, šipek, symbolů a podobně. Což může být velkou překážkou, když potřebujete své myšlenky dostat na papír (nebo na monitor) rychle a bezbolestně. Existuje ale i jiná volba - Lovely Charts, on-line aplikace pro tvorbu schémat, která umí tvořit opravdu profesionální výstupy.

Lovely Charts: Webová aplikace pro tvorbu různých schémat a diagramů.
Lovely Charts nabízejí jednoduché a intuitivní rozhraní ve stylu táhni a pusť, takže se při tvorbě svých schémat budete moci soustředit na to podstatné. Podle typu schématu, které budete tvořit, za vás Lovely Charts rozhodnou o vhodných barvách i tvarech, což vám proces tvorby usnadní. Nevěříte? Podívejte se na jejich screencast.

Příklady použití
„Schémata jsou vytvářena pro lepší komunikaci. Každý symbol v Lovely Charts byl vytvářen s láskou, tak, aby vám pomohl vytvořit schémata, která udělají dojem, přesvědčí a nadchnou – i když třeba nemáte vůbec žádné grafické schopnosti,“ říkají vlastníci webu. „Jen se podívejte do naší galerie a uvidíte, co se s naší aplikací dá provádět. To vás přesvědčí,“ dodávají.

Tím hlavním jsou u Lovely Charts takzvané flowcharts, tedy schémata, která mohou reprezentovat procesy, a to i velmi složité. Zde je vytvoříte během pár minut. Lovely Charts vám ovšem pomohou i tehdy, potřebujete-li třeba vytvořit schéma svého webu nebo organizační strukturu své organizace.

Co byste ještě měli vědět
Motto webu Lovely Charts zní "Vy myslíte, my kreslíme " – a jakmile aplikaci vyzkoušíte, zjistíte, že nejde o lež. Takže pokud potřebujete vytvořit nějaké schéma, nezapomeňte na tento web. Registrace je snadná a je zdarma. A ovládání je tak snadné, že by vám neměla vadit skutečnost, že web mluví pouze anglicky.
(2. 3. 2009 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí