Středa, 20. 11. 2019
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Finance a podnikání

V dnešní době může dostat půjčku takřka každýDříve byl problém s úspěšnou žádostí o půjčku. I úspěšní podnikatelé nebo firmy měly mnohdy problém se získáním důvěry v nejedné bance. Naštěstí se od té doby mnohé změnilo. Jak praví nadpis, tak dnes je půjčení financí na dosah prakticky každému, kdo si o ni zažádá. A dnes zde představovaný web vám poradí.

Bleskové půjčky: půjčky pro nezaměstnané, půjčky, půjčky bez registru.
Mezi nejméně vítané klienty patří nejspíše ti, kteří si již peníze vypůjčili a nyní mají problém se splácením. Takovéto klienty banky zapisují do bankovního registru dlužníků a odmítají jim dále poskytovat peníze. Má to řešení?

Příklady použití
Zmíněných klientů se ujaly firmy se soukromého sektoru a nabízejí jim tzv. půjčky bez registru. Dalším problémem může být, pokud jste přišli o zaměstnání. Jste v tíživé finanční situaci a navíc ještě nepobíráte pravidelnou výplatu.

I když v tomto případě budete limitováni maximální poskytnutou částkou, tak i v tomto případě můžete získat půjčku pro nezaměstnané. Další vítanou změnou (nebo spíše možností) je získat finance bez nutnosti ručit svým majetkem.

V tomto případě mohou nastat dvě situace. Zaprvé bude půjčka zcela bez ručitele. Druhou možností je požádat o ručení někoho z rodiny nebo okruhu přátel, kdo se za vás posléze zaručí.

Na závěr
Jak je vidět, v tíživé finanční situaci nezůstanete na holičkách, ale stále jsou zde možnosti, jak svoji situaci řešit.
(19. 11. 2009 | registrace)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2019 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí