Pátek, 05. 06. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování

Hotely pro rodiny s dětmiTaké občas hledáte ubytování, které by bylo vhodné i pro děti, a nemůžete ho najít? Třeba toho ani nechcete moc - jen pěkné prostředí, dětský koutek a pár hraček. Anebo možná očekáváte něco více - hlídání dětí nebo třeba nějaké kurzy, které je zabaví. Až budete hledat příště, zkuste GoodFamilyHotels, web, který mluví i česky.

GoodFamilyHotels - Rodinné hotely: Hotely pro rodiny s dětmi. V ČR i v zahraničí.
Cestování s dětmi je již nějakou dobu trendem a rozhodně dávno neplatí, že za hranice všedních dnů cestují jen dospělí. Mnozí lidé dokonce berou i poměrně malé děti také na náročnější poznávací cesty do destinací, jako je Thajsko, Vietnam, Peru nebo na Nový Zéland. Ať už jste dobrodružnější povahy, nebo raději cestujete do pohodových letovisek u moře, stránky GoodFamilyHotels vám mají co nabídnout.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Hotely jsou na stránkách umístěny samozřejmě podle místa, kde se nacházejí, seřadit si je však můžete podle několika kritérií. Nejen podle vstřícnosti k dětem - tu slibují všechny z nich - ale také třeba podle ceny nebo jména. Každý hotel je označen počtem hvězdiček podle toho, jakou úroveň služeb pro rodiny s dětmi nabízí.

U každého hotelu najdete také přehledné ikony ukazující, jaké vybavení v něm najdete. A nechybí samozřejmě mapa umístění hotelu. Návštěvníci stránek také postupně doplňují své komentáře k jednotlivým místům a hotelům, takže můžete využít zkušeností dalších turistů a cestovatelů.

Na závěr
GoodFamilyHotels je užitečná stránka, na kterou byste neměli zapomenout, když plánujete rodinnou dovolenou. Pokud totiž chcete vybrat skutečně vhodný hotel pro děti, tady můžete najít šikovné tipy.
(7. 3. 2011 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí